Targi ONA&ON. Modowe inspiracje na ślub, studniówkę i karnawał

0
181

W najbliższy weekend (24 i 25 listopada) Targi Lublin zmienią się w największą galerię mody ślubnej, studniówkowej i karnawałowej. To właśnie w te dni znajdziecie tam pomysły na kreacje, uczesania i dodatki.

Ponad 100 zaproszonych na targi wystawców zaprezentuje swoje produkty i usługi, wśród których znajdą się suknie ślubne i wieczorowe, dodatki, moda męska oraz obrączki. Nie zabraknie również zestawienia popularnych i mniej konwencjonalnych usług wedding plannerów, zespołów muzycznych, dj-ów i wodzirejów oraz usług fryzjerskich czy kosmetycznych.

Dla każdej przyszłej panny młodej i pana młodego organizatorzy przygotowali wiele atrakcyjnych ofert i promocji oraz prezentacji. Znajdą się wśród nich najnowsze kroje sukien ślubnych, obrączek, tortów oraz zaproszeń, czyli elementów bez których żadne z przyszłych małżonków nie wyobraża sobie przygotowań do ślubu. Wystawcy podpowiedzą, czym kierować się przy doborze fotografa, dodatków oraz elementów, które wyróżnią nasze wesele na tle innych.

16. edycja Targów ONA&ON – Ślub, Studniówka, Karnawał to również miejsce, gdzie znajdziemy inspiracje na kreację, którą nałożymy podczas naszego pierwszego prawdziwego balu – studniówki. Nie zabraknie też pomysłów na zbliżający się karnawał.

Pojawią się również stoiska z usługami gastronomicznymi, florystycznymi, transportowymi oraz poligraficznymi, na których wybierzemy najodpowiedniejsze zaproszenia, podziękowania i model księgi gości. Znajdą się też stoiska biur podróży i usług animatorów dla dzieci.

Organizatorzy zapewniają też liczne konkursy z nagrodami, kupony rabatowe i oferty specjalne od wystawców, a także warsztaty oraz pokazy sceniczne. Bilety można kupić od 8 do 20 zł. Targi rozpoczynają się o godz. 10 i potrwają w sobotę do godz. 18, a w niedzielę do godz. 17.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments