Janek Traczyk, Anna Maria Jopek i Daria Zawiałow – między innymi tych artystów usłyszymy we wrześniu w Lublinie. Koncerty odbędą się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w lubelskich instytucjach kultury. Sprawdźcie, kto odwiedzi nasze miasto w przyszłym miesiącu.

Ciekawie zapowiada się już pierwszy weekend września. W piątek (3 września) w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego im. Romualda Lipko wystąpi Ralph Kamiński. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20. Na scenie podczas koncertu Ralphowi towarzyszyć będzie jego zespół The Best Band in the World, z którym artysta współpracuje od lat. Bilety na koncert można nabyć on-line za pośrednictwem strony DDK Bronowice. Możecie je nabyć w cenie 90 zł (bilet w I strefie, rzędy od 1 do 7) i w cenie 75 zł (bilet w II strefie, rzędy od 8 do 14).

Dzień później, bo w sobotę (4 września)  o godzinie 19:00, w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpi Mery Spolsky. Publiczność rozgrzeje też lubelski zespół Pasażer, uczestniczący w nowej fali muzyki popularnej razem z jej syntezatorowymi brzmieniami, triolowym rapem i elektronicznym chłodem, jednak z dodatkiem rockowej ekspresji. Sprzedaż jest prowadzona wyłącznie internetowo na stronie DDK Bronowice. Bilety możecie nabyć w cenie 55 zł (rzędy od 8 do 14) i w cenie 70 zł (rzędy od 1 do 7).

W piątek (10 września) również w Ogrodzie Saskim wystąpi Daria Zawiałow. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. Przed koncertem artystki publiczność rozgrzeje zespół NIEBØ, czyli nowy autorski projekt Agi Ozon i Adriana Kierońskiego. Bilety możecie nabyć nabyć w cenie 100 zł (strefa I, rzędy od 1 do 7) i 85 zł (strefa II, rzędy od 8 do 14). Wszystkie trzy koncerty w Muszli odbędą się w ramach pierwszej edycji Lublin Youth Festival.

W czwartek (9 września) w Centrum Spotkania Kultur wystąpi Anna Maria Jopek. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:30. W Lublinie artystkę usłyszymy w nowym projekcie muzycznym „Przestworza”. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Atom String Quartet, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski oraz Piotr Nazaruk. Bilety możecie nabyć od 90 zł na stronie empikbilety.pl.

Dzień później, czyli w piątek (10 września) w Centrum Spotkania Kultur wystąpi Paweł Domagała. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19. „Wracaj” to już trzeci album stworzony przez artystę wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót” czy też „przełom”. Utwory z nowego albumu usłyszymy w Lublinie. Bilety możecie nabyć na stronie biletyna.pl w cenach od 79 zł.

Po dwóch latach na deski sali widowiskowej Akademickiego Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka powraca Chatka Blues Festival. Podczas wydarzenia, które odbędzie się w piątek (10 września) usłyszymy kilku artystów prezentujących szerokie spectrum bluesa w Polsce i na świecie.

Już po raz 11. amatorzy i ci najbardziej wymagający słuchacze bluesa będą mogli wziąć udział w wydarzeniu. Na scenie wystąpi Paweł Szymański, Smooth Gentlemen i argentyńska gitarzystka – Vanesa Harbek z zespołem. Koncerty poprowadzi lubelski muzyk – Marcin Kruk. Bilety możecie nabyć na stronie ebilet.pl. Godzinowy program wydarzenia znajdziecie tutaj

W sobotę (11 września) o godzinie 19:00 w Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpi Janek Traczyk z zespołem muzycznym. Przed występem artysty publiczność rozgrzeje lubelska kompozytorka, wokalistka i gitarzystka, tworząca alternatywną muzykę pop, Monika Kowalczyk.

Wokalista zaśpiewa i zagra przy fortepianie, a towarzyszyć mu będzie zespół muzyczny. Podczas koncertu usłyszymy utwory autorskie Janka, w tym również premierowo w Lublinie materiał z wydanej niedawno debiutanckiej, solowej płyty „Nadal Jestem”. Bilety możecie nabyć w cenie 60 zł (strefa I, rzędy od 1 do 7) i w cenie 45 zł (strefa II, rzędy od 8 do 14) na stronie DDK Bronowice.

W niedzielę (26 września) w Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wystąpi Leszek Możdżer. Koncert rozpocznie się o godzinie 18. Leszek Możdżer należy od lat do grona najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych, a jednocześnie pozostaje jednym z najciekawszych światowych twórców, którzy nieustannie poszukują nowych artystycznych wyzwań, eksperymentując i eksplorując coraz to nowe muzyczne terytoria. Bilety możecie nabyć na stronie kupbilecik.pl od 130 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Kasia
Kasia
8 miesięcy temu

Daria jest 10 września. Pozdrawiam.