9 października o godzinie 9 i 18 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego rozegra się bańkowe widowisko dla dzieci. Tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć nowy spektakl pt. “Tajemnica Bańki Szczęścia”. Prowadzona jest sprzedaż biletów indywidualnych oraz grupowych dla szkół. Spektakle grane będą w całej Polsce.

Dwójka dzielnych przyjaciół, Bąbelek i Mydelniczka, wyruszają na poszukiwanie tajemniczej bański szczęścia. Pomaga im Wróżka Czarodziejówna, który wyjawia tajniki tworzenia kolorowych baniek oraz wykładowca Akademii Bańkowej Magii – Profesor Dziwadło, który wspiera ich podczas całej podróży. Młody wynalazca Bąbelek próbuje odtworzyć formułę na bańkę szczęścia. Okazuje się jednak, że brakuje mu jednego składnika. By go zdobyć wraz z przyjaciółką Mydelniczką udają się do laboratorium złego Mistrza Bulbulogii Szkodliwej – Profesora Bulbulasa. Jak skończy się ich niezwykła przygoda?

Interaktywne przedstawienie przepełnione jest pięknymi piosenkami w języku polskim oraz pokazami wielobarwnych baniek mydlanych. Podczas kulminacyjnego pokazu niektóre dzieci mogą wejść na scenę i poczuć się jak w bajce. Pokaz przeznaczony jest głównie dla dzieci od 4 do 10 lat, ale dorośli będą bawić się równie dobrze. Bilety w cenie 20-55 zł do nabycia przez Internet oraz w salonach Empik.

Fot. Teatr Baniek Mydlanych /Materiały organizatora

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments