Przez całe wakacje Kino Perła serwuje seanse pod gołym niebem. Sierpniowe seanse są pełne horrorów, dramatów i komedii z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Start po zmroku (ok godz. 21) w Browarze przy ul. Bernardyńskiej.

REPERTUAR NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

Środa (8.08): „Dusza i ciało”. Węgierski dramat, który połączy dwoje pracowników działu kontroli mięsa. Oboje śnią ten sam sen, w którym są jeleniami.

Czwartek (9.08): „Imigrantka”. Amerykański melodramat o imigrantce, która zostaje wplątana w świat burleski. Z pomocą przyjdzie jej pewien magik.

Piątek (10.08): „Głowa do wycierania”. Czarno-biały awangardowy film o mężczyźnie, który dowiaduje się, że ma dziecko. Nie jest to zwykłe dziecko lecz zdeformowany potwór, a główny bohater będzie musiał sam podołać jego wychowaniu.

Sobota (11.08): „Psy”, czyli polska sensacja o przygodach byłego funkcjonariusza Służb Bezpieczeństwa, który zmierzy się z pracą w policji.

Niedziela (12.08): „Mężczyzna imieniem Ove”. Sześćdziesięciolatek nie odnajduje się po śmierci żony, jednak pojawienie się nowych sąsiadów przewróci jego życie do góry nogami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments