W sobotę (26 czerwca) o godzinie 18 i w niedzielę (27 czerwca) o godzinie 17 będziecie mogli wziąć udział w koncercie „Po polsku z Muzycznym”, który odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Podczas wydarzenia usłyszymy najpopularniejsze polskie przeboje.

Artyści Teatru Muzycznego w Lublinie tym razem zabiorą słuchaczy w podróż przez polską muzykę rozrywkową od lat 80. do współczesności. Znane wszystkim utwory zostały na nowo zaaranżowane, zyskując świeże brzmienie.

Widzowie usłyszą piosenki m.in. z repertuaru Andrzeja Zauchy, Marka Grechuty, Czesława Niemena, Lombardu, Maryli Rodowicz, Anny Jantar, Kayah & Bregovicia czy Edyty Geppert. Teatr Muzyczny udowodni, że chociaż „Dziwny jest ten świat”, to najważniejsze są „Dni, których jeszcze nie znamy” i pokaże, jak bardzo „Lubi wracać” do lubelskiej publiczności.

Na scenie zobaczymy solistów: Kamilę Lendzion, Paulinę Janczaruk, Dorotę Szostak-Gąskę, Jakuba Gąskę i Patryka Pawlaka, a także artystów z chóru, tancerzy baletu i band Teatru.

Bilety możecie nabyć w cenie 60 i 70 zł w kasie teatru oraz na stronie internetowej. Rezerwacji miejsc można dokonać pod nr tel: 502 662 956 oraz (81) 532-25-21. Wydarzenie odbędzie się przy zapełnieniu 75% miejsc na widowni.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments