W sobotę, 26 czerwca, od godziny 14 w okolicach Zalewu Zemborzyckiego (Centrum Rozrywki American Spot – Krężnicka 6) ruszy Zielona Gra Miejska, druga z kolei z cyklu Lubelskiej Ligi Gier Miejskich. Inicjatywa jest skierowana do mieszkańców Lublina w każdym wieku.

Tym razem uczestnicy będą musieli wykazać się wiedzą o segregacji odpadów, zerowej emisji, oszczędzaniu energii i wody, ochronie flory i fauny czy recyklingu.

Od godziny 13:30 uczestnicy będą mogli wypełnić dokumenty niezbędne do udziału w wydarzeniu, następnie od godziny 14:00 będą startować drużyny.

Na uczestników czeka sześć tematycznych stacji na których będą mieli do wykonania zadania, bądź będą musieli zmierzyć się z pytaniami jakie zada wolontariusz. Każda drużyna może liczyć od 1 do 4 osób.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona – do 150 z uwagi na panujące obostrzenia. Podczas gry uczestnicy będą mieli za zadanie odnalezienie na podstawie podpowiedzi kolejnych punktów, gdzie odnajdując sędziego gry otrzymują dalsze zagadki i instrukcję, tym samym mając możliwość wykazania się wiedza o mieście, a przede wszystkim jej poszerzenia w ramach aktywnej zabawy.

Zapisać się możecie pod linkiem: https://docs.google.com/…/12Dtq-iTEsU_tt-v36mHFPwl_b…/

Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Lublin.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments