Tomaszów Lubelski – idealne miasto do życia (wideo)

0
892

Tomaszów Lubelski przyciąga zabytkami, urokiem i spokojem. Kryje wiele atrakcji nie tylko dla mieszkańców, ale i turystów.

– Żeby miasto było wyjątkowe muszą mieszkać w nim wyjątkowi ludzie – mówi Wojciech Żukowski, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego. A sami mieszkańcy zapewniają, że z dużą chęcią przebywają, odpoczywają i wracają do Tomaszowa Lubelskiego z każdej podróży.

Miasto daje wiele możliwości do spędzania wolnego czasu. Jednym z ulubionych miejsc spotkań mieszkańców jest tomaszowski Rynek z zabytkową Czajnią oraz park miejski w centrum miasta, gdzie można posiedzieć przy fontannie wśród zieleni i spacerować długimi alejkami. Młodzież może się też wybrać do istniejącego tam skateparku.

Tomaszów Lubelski to miejsce koncertów, spotkań i pikników. Wiele atrakcji znajdą dla siebie zarówno osoby starsze, dzięki działającemu w mieście Uniwersytetowi Trzeciego Wieku, jak i młodzież, która rozwija swoje zainteresowania m.in. w Ośrodku Sportu i Rekreacji „Tomasovia”.

Tradycje kulinarne, ciekawa historia oraz zadbane miejskie obiekty sportowe i rekreacyjne tworzą w Tomaszowie Lubelskim klimat, który przyciąga mieszkańców i turystów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments