Walentynki to święto zakochanych – dzień, kiedy większość z nas stara się jakoś okazać swoje uczucia drugiej połówce. Specjalnie dla przygotowaliśmy klika propozycji, które nie zrujnują Waszego budżetu, a na pewno ucieszą Wasze wybranki.

1. Wizyta w kawiarni

Kobiety uwielbiają przesiadywać w kawiarniach. Są to miejsca, w których czują się idealnie. Jeśli wasza ukochana jest wielbicielką dobrej kawy, to lepiej trafić nie mogliście! Duże cappuccino z wielkim sercem to wybór idealny, tylko pamiętajcie, aby szepnąć osobie za barem o sercu. Polecamy też zabrać ze sobą jej ulubioną książkę – efektów nie będziemy zdradzać. Jednym słowem takie wyjście to będzie randka idealna i nie zrujnuje waszego budżetu. Koszt takiego wyjścia to od 9 do 18 złotych.

2. Śniadanie do łóżka

Nic tak bardzo nie działa na waszą drugą połówkę jak widok pysznego śniadania podanego do łóżka. Zalecamy finezję i kunszt artystyczny. Wszelkie wzory w kształcie serc – niezbędne, sposób stworzenia dowolny. Można też uzbroić się w silikonowe foremki do smażenia jajek w kształcie serca – taka broń na pewno pomoże. Na tacy można położyć czerwony kwiatek. Takie zestawienie zapewni serię całusów i udany poranek. Takie przedsięwzięcie wymaga budżetu od 15 do 20 złotych

3. Róże

Tak, tak. Powiecie, że to oklepane. A właśnie, że nie! Piękna czerwona róża zawsze wywołuje uśmiech, a w połączeniu z kilkoma ciepłymi słowami jest najlepszym co możecie podarować swojej kobiecie. Możecie też zaszaleć i ufundować wybrance bukiecik czerwonych tulipanów. Kwiaty kupicie od 6 do 15 złotych.

4. Kolacja w domu

Pewnie oboje jesteście zapracowani, wiecznie jecie na mieście. Zapewne byliście we wszystkich możliwych knajpach w Lublinie, więc rozwiązaniem jest zamówienie kolacji do domu. Takie rozwiązanie to koszt od 20 do 50 złotych. Jednak proponowalibyśmy stworzenie kolacji samodzielnie w domu. Prosta sałatka cezar nie wymaga dużo przygotowań, a na pewno sprawi, że powiedzenie „przez żołądek do serca” się spełni. Kolacja będzie okazją do dłuższej rozmowy i na pewno zaimponujecie waszym wybrankom. Zalecamy wyłączenie telefonów i oddanie się długim wspólnym rozmowom. Koszt przygotowania kolacji samodzielnie to około 25 złotych

5. Kino domowe

Pewnie każdy z Was używa Netflix`a, HBO czy innej platformy. A jak wynika z naszych obserwacji nie ma nic lepszego niż dobra komedia romantyczna w walentynki. Przed seansem warto przygotować popcorn, czekoladę i paczkę chusteczek na wypadek nagłego zwrotu akcji w filmie. Wielki koc podczas seansu w domu będzie waszym sojusznikiem, a nawet będzie niezbędny. Zostaje wybrać film i rozkoszować się wspólnym seansem. Takie rozwiązanie to koszt od 10 do 15 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments