Ukochoj się z QCZAJ’em. Znany trener w Lublinie

0
739

29 września w Lublinie odbędzie się trening ze znanym trenerem Qczajem. Nie zabraknie ćwiczeń, porad i zabaw dla dzieci.

Fundacja Centrum Pozytywnych Przemian i Targi Lublin organizują sportowe wydarzenie, które ma pomóc całym rodzinom wdrożyć się w zdrowy styl życia. Ważna będzie przede wszystkim promocja sportu i zdrowego odżywiania.

Od godz. 9 do 18 nie zabraknie motywujących pogadanek o sposobach realizacji swoich marzeń, prelekcji o wpływie smogu na nasz organizm oraz terapii śmiechem, czyli jak śmiech wpływa na nasze zdrowie i jak skutecznie się relaksować.

Podczas wydarzenia przewidziany jest również trening na wesoło z trenerem i motywatorem z góralskim akcentem Danielem „Qczajem” Kuczajem. Podczas swojej sportowej kariery skupia się on na motywowaniu innych do sportu i nie boi się poruszać trudnych kwestii z tym związanych. Na scenie odbędzie się też pokaz pole dance oraz trening zumby.

Podczas wydarzenia będzie też można zapoznać się z produktami związanymi z dbaniem o zdrowie, sportem i rozwojem osobistym. Przewidziana została też strefa dla dzieci, w której będą one mogły rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność.

Wejście na wydarzenie jest płatne. Aby otrzymać bilet należy wykupić „cegiełkę”, która upoważnia do wstępu całą rodzinę (dwoje dorosłych i dwoje dzieci). Jej koszt wynosi 50 zł. Dochód z biletów ma być przekazany na uczestnictwo w wydarzeniu młodzieży, która rozpoczyna samodzielne życie po opuszczeniu domu dziecka, oraz kobiet z domu samotnej matki.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments