UMCS prosi pilnie swoich studentów o opuszczenie akademików. Powód? Mogą one decyzją wojewody zostać przeznaczone na miejsce kwarantanny. We wtorek (17 marca) rektor uczelni prof. Stanisław Michałowski wydał komunikat w tej sprawie.

– W związku z sytuacją zagrożenia epidemicznego uprzejmie informuję, że wszyscy z Państwa, którzy mają miejsce zamieszkania na terytorium Polski, a obecnie przebywają w domach studenckich UMCS, proszeni są o pilne ich opuszczenie wraz z zabraniem swoich rzeczy osobistych oraz powrót do miejsca stałego zamieszkania – czytamy w komunikacie rektora UMCS.

Pozostanie w domu studenckim będzie możliwe jedynie w sytuacjach nadzwyczajnych. –Studenci i doktoranci pozostający w domach studenckich muszą liczyć się z koniecznością zmiany miejsca zakwaterowania w sytuacji, gdy wojewoda lubelski podejmie decyzję o przeznaczeniu akademików na cele związane z kwarantanną – informuje rektor. – Rzeczy osobiste, pozostawione przez studentów i doktorantów w domach studenckich przeznaczonych na kwarantannę, zostaną zabezpieczone i będą przechowywane do czasu ich odbioru.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments