Uniwersytet Medyczny przywraca zajęcia stacjonarne. Decyzję podjął prof. Wojciech Załuska, rektor uczelni wraz z Kolegium Dziekańskim.

Powrót  do zajęć w formie kontaktowej nastąpi jeszcze wcześniej niż pierwotnie planowano.
Studenci  I i II roku Wydziału Lekarskiego wrócą do zajęć na uczelni w poniedziałek (7 grudnia). Studenci III i IV roku Wydziału Lekarskiego w poniedziałek (30 listopada), natomiast studenci V roku Wydziału Lekarskiego na zajęcia w murach uniwersytetu uczęszczają już od poniedziałku (23 listopada). Studenci anglojęzyczni wszystkich lat Wydziału Lekarskiego powrócą do zajęć kontaktowych w piątek (4 grudnia).

Powyższe decyzje o przywróceniu zajęć kontaktowych dotyczą wszystkich przedmiotów przewidzianych w programie studiów. Studenci Uniwersytetu Medycznego innych kierunków wrócą do zajęć stacjonarnych według harmonogramu opracowanego przez dziekanów poszczególnych kierunków.

Uczelnia informuje również, że zajęcia praktyczne będą odbywały się w ścisłym reżimie sanitarnym. Ich realizację i przebieg zaplanowano po konsultacjach z dyrektorami szpitali oraz kierownikami klinik i oddziałów. Ćwiczenia kliniczne będą się odbywać w oparciu o przepisy Głównego Inspektora Sanitarnego.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments