Przed nami 3. urodziny Aqua Lublin. Organizatorzy zaplanowali mnóstwo atrakcji, jak zabawy dla dzieci i dorosłych, urodzinową noc saunową oraz promocyjne ceny.

W najbliższy weekend (20-21 października) Aqua Lublin zaprasza na wyjątkowy jubileusz. Od początku istnienia obiekt odwiedziło ponad milion miłośników wodnych atrakcji. Przez cały weekend od godziny 12.30 będzie można sprawdzić się na specjalnie przygotowanym torze przeszkód na basenie olimpijskim, a w niedzielę wypróbować sprzęt do zabaw wodnych w aquaparku i w basenie pływackim.

Dla najmłodszych zostały przewidziane zabawy przygotowane przez animatorki z JumpXL, które chętnie pomalują dziecięce buźki. Na dzieci będzie czekać też interaktywna podłoga FunFloor.

Podczas 3. urodzin Aqua Lublin zainteresowani będą też mogli liczyć na atrakcyjne ceny promocyjne. Przy zakupie dowolnego biletu dopłata za każdą kolejną godzinę będzie wynosiła 3 zł. W restauracji Prosto z mostu za okazaniem paragonu z aquaparku, chętni dostaną gałkę lodów gratis, a kawałek pizzy będzie kosztował 3 zł.

Z okazji jubileuszu Aqua Lublin przygotowało też niespodziankę w strefie saun. W sobotę, 20 października, w godzinach 21–2 przygotujcie się na „Urodzinową Noc Saunową”. Program przewiduje m.in. drobny poczęstunek, seanse saunowe prowadzone prze saunamistrzów, pokazy masaży oraz dostęp do części aquaparku z basenem zewnętrznym. Bilet na wydarzenie kosztuje 110 zł od osoby.

Aqua Lublin to największy aquapark w Lublinie. Posiada wodny plac zabaw o kształcie statku pirackiego, jacuzzi, rwącą rzekę, 2 zjeżdżalnie rurowe, zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą oraz Saunarium z gabinetem masażu. Czynny jest codziennie od godz. 8 do 22.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments