Lubelska siłownia GetGym w tym tygodniu obchodzi swoje 3 urodziny. Z tej okazji wiele atrakcji czeka nie tylko klubowiczów, ale i osoby, które chciałyby rozpocząć przygodę ze zdrowym trybem życia.

Już w czwartek, 13 września, odbędzie się wyjątkowy wykład prowadzony przez trenerów klubu GetGym Maćka Mańkowskiego i Michała Stępniaka pt. „Podstawy żywienia oraz sporne kwestie w dietetyce”.

Wykład będzie świetną okazją do poszerzenia wiedzy o codziennym zapotrzebowaniu kalorycznym każdego z nas i sztuce jego obliczania. Dowiemy się też ile kalorii spożywać, żeby chudnąć, a ile, żeby zwiększyć objętość naszych mięśni.

Specjaliści od żywienia opowiedzą wam też o mitach, które często krążą na temat żywienia. Czy nabiał szkodzi? Czy od tłustego mięsa można przytyć? Jak nawadniać organizm i którą wodę wybrać? Tego wszystkiego dowiecie się na spotkaniu w czwartek, 13 września, o godz. 17. Zapisy są możliwe w recepcji klubu, a bilet wstępu kosztuje 30 zł.

– Podczas wykładu postawimy duży nacisk na wyliczenie indywidualnego codziennego zapotrzebowania na kalorie. Przedstawimy konkretne wzory, dzięki którym uczestnicy będą mogli wyliczyć swoje indywidualne zapotrzebowanie pod naszym okiem – mówi trener GetGym, Maciek Mańkowski.

Urodziny klubu to też okazja do wspólnej aktywności ze swoimi dziećmi. W niedzielę, 16 września siłownia, zaprasza na darmowe zajęcia „GymKIDS + Rodzice”. O godz. 11 zajęcia dla dzieci 4-6 lat, a o godz. 12 dzieci powyżej 7 roku życia. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana instruktorka sportu z przygotowaniem pedagogicznym Dorota Niezbecka. Dodatkowe atrakcje przewidziane dla dzieci to malowanie twarzy i skręcanie balonów.

Dla klubowiczów przewidziane są również liczne konkursy sportowe z nagrodami, maratony i treningi specjalne.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments