9 września w Filharmonii Lubelskiej wystąpi Urszula Dudziak. Artystka powraca z nową trasą koncertową z okazji wydania swojej najnowszej książki pt. „Wyśpiewam wam więcej…”.

Swoim koncertem w Lublinie wokalistka chce udowodnić, że wiek to tylko liczba. Podczas koncertu uczestnicy wydarzenia jako pierwsi usłyszą historie zawarte w jej najnowszej książce.

– Należy nam się radość, spełnienie i szczęście bez względu na to, gdzie jesteśmy, co robimy, jak nam się powodzi i w jakim jesteśmy wieku. Pokażę Wam, jak to się robi i gdzie drzemie sekret mojego dobrego samopoczucia na co dzień – zaprasza na koncert wokalistka.

Trasa promuje drugą już książkę artystki. Pierwsza pt. „Wyśpiewam Wam wszystko” okazała się bestsellerem i zdobyła serca czytelników. Teraz, po sześciu latach od jej premiery wokalistka wydaje kolejną i zaprasza do swojego świata.

Urszula Dudziak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich wokalistek jazzowych. W swojej karierze artystycznej pracowała między innymi z Michałem Urbaniakiem, Krzysztofem Komedą i Bobby McFerrinem. Artystka oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce oraz niezrównaną energią, którą obdarza zgromadzoną publiczność.

Bilety w cenie od 99 do 129 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments