Historia życia i wyginięcia dinozaurów nigdy nie przestanie fascynować. Dlatego warto się wybrać się na Dino Expo, wystawę na Targach Lublin, której otwarcie już 25 sierpnia.

Czym się żywił pterodaktyl? Ile mierzył herrezaur? Czy strutiomim jest odległym przodkiem dzisiejszego strusia? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą paleontolodzy, a interaktywne dinozaury, na których będzie można się przejechać albo pyknąć zabawne selfie urozmaicą przekaz. Nie zabraknie też filmów dokumentalnych, w których wykorzystano symulacje wymarłych gadów oraz całej masy ciekawostek.

A na amatorów pająków i owadów czeka wystawa największych i najgroźniejszych gatunków pajęczaków i insektów. Będziemy mogli podpatrzeć jak się poruszają, jedzą oraz dowiedzieć się o nich wielu przydatnych i interesujących informacji.

Dzieci mogą jeździć dinozaurami i samochodami Dino. Są pająki, owady i skorpiony, które można wziąć do ręki – zachęca organizator ekspozycji, Christoph Fantasia.

Dino Expo potrwa dwa dni, od 25 do 26 sierpnia, na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11. Ceny biletów od 30 do 35 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments