IKEA Lublin świętuje 1. urodziny!

0
1092

23 sierpnia IKEA Lublin będzie obchodziła swoje pierwsze urodziny. Przez rok sklep odwiedziło aż 2 miliony osób. Aby uczcić to wyjątkowe święto, przez cztery dni (od 23 do 26 sierpnia) na wszystkich, którzy przyjdą do IKEA, czekają wyjątkowe atrakcje. Najmłodsi spotkają się m.in. z bohaterami szwedzkich książek: z Pipi Langstrumpf i Dziećmi z Bullerbyn oraz wezmą udział w kreatywnych warsztatach. Dorośli z kolei mogą liczyć na specjalne zniżki. Wszystko w urodzinowej atmosferze.

– Ten rok był dla nas pełen wyzwań, ponieważ wszyscy staraliśmy się, aby IKEA zadomowiła się w Lublinie. Cieszymy się, że mieszkańcy przyjęli nas z entuzjazmem i dobrą energią. Świadczy o tym, chociażby tak duża liczba osób, które nas odwiedziły. Mamy nadzieję, że jako nowi sąsiedzi my także daliśmy się poznać z dobrej strony i podzieliliśmy się naszą szwedzką kulturą i zwyczajami. Dziś możemy powiedzieć już, że czujemy się tutaj jak w domu i jest nam tu bardzo dobrze. Dziękujemy, że jesteście z nami – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA Lublin.

Urodzinowe niespodzianki

Od najbliższego czwartku do niedzieli na terenie IKEA Lublin będą przygotowane specjalne urodzinowe niespodzianki. Pipi Langstrumpf wyczaruje z balonów niezwykłe zwierzęta i przedmioty, a Dzieci z Bullerbyn obdarują najmłodszych drobnymi prezentami, które z pewnością przydadzą się na upalne dni. Będzie można także zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. W Smalandii – miejscu, gdzie maluchy mogą się pobawić, podczas gdy rodzice robią zakupy – będą prowadzone specjalne zabawy w klimacie przyjęcia urodzinowego. W weekend IKEA Lublin ponownie odwiedzą Wikingowie, którzy porozmawiają z mieszkańcami Lublina i sprawdzą, jak przez rok zmienił się sklep IKEA.

Kreatywne warsztaty

Codziennie przewidziane są także kreatywne warsztaty. Będą to między innymi: zajęcia ze scrapbookingu, na których będzie można wyczarować albumy na zdjęcia z segregatorów lub lekcje „zrób to sam”, gdzie dzieci nauczą się robić makiety miast z pudełek kartonowych. Dla tych, którzy lubią rozrywkę, wymagającą skupienia, czekają turnieje gier planszowych oraz kurs szwedzkiego dla dzieci i dorosłych.

Prawdziwą atrakcją będą także warsztaty, które poprowadzą aktorzy z Teatru im. Hansa Christiana Andersena w Lublinie. Warsztaty teatralne przeznaczone dla dzieci będą kreatywną zabawą, podczas której uczestnicy zbudują bajkowy świat Szewczyka Dratewki, używając do tego dobrze wszystkim znanych przedmiotów codziennego użytku i sprzętów kuchennych. Zajęcia na pewno rozbudzą wyobraźnię i nauczą najmłodszych pracy zespołowej. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Uwaga! Rabaty!

Dorośli także będą mogli znaleźć coś dla siebie. Z okazji pierwszych urodzin najpopularniejsze produkty z oferty IKEA, będą tańsze nawet do 30%. Rabaty będą dostępne także w Sklepiku Szwedzkim oraz w Restauracji IKEA.

Szczegółowy harmonogram urodzinowych atrakcji dostępny jest na stronie internetowej: www.ikea.com/ms/pl_PL/sklepy/lublin/

IKEA Lublin w liczbach:

Przez rok sklep IKEA Lublin odwiedziło 2 000 000 Klientów. 84 139 osób stało się członkami klubu IKEA Family. Sprzedano m.in. 203 644 talerzy OFTAST, 26 249 stolików LACK oraz 3 117 foteli STRANDMON. Popularnością cieszyły się także produkty w Restauracji IKEA. Przez dwanaście miesięcy kuchnia wydała m.in. 20 926 kilogramów klopsików mięsnych oraz 190 762 hot dogów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments