W piątek (8.03) w Chatce Żaka odbędzie się Chatka Kobiet, wydarzenie organizowane przez Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS, Samorząd Studentów Uniwersytetu Medycznego oraz Akademickie Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka.

W ramach wydarzenia zorganizowane zostały warsztaty z różnych dziedzin życia. Uczestniczki będą miały okazję wziąć udział w spotkaniu dotyczącym profilaktyki raka piersi, jak wspierać redukcje stresu dietą, a także zapisać się na warsztaty makijażowi. Szczegółowy harmonogram Chatki Kobiet dostępny na stronie: https://www.facebook.com/events/406986025265455/

Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują wcześniejsze zapisy.

Na zakończenie wydarzenia zaplanowany jest koncert Julii Pośnik, utalentowanej artystki z Warszawy. Julia została wyróżniona przez Spotify i znalazła się w gronie dziesięciu artystów, których nie można przegapić spośród 300 innych wykonawców z całego świata. Jej muzyka podbija serca słuchaczy, a jej wizerunek pojawił się nawet na nowojorskim Times Square. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, wejściówki można odebrać w biurze ZUSS (DS Femina, Langiewicza 20) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:15-15:15.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments