W najbliższy weekend nie zabraknie imprez w Lublinie. Sprawdziliśmy, co oferują kluby na piątek (22 marca), sobotę (23 marca) i niedzielę (24 marca).

Helium Club (ul. Hempla 5)

Piątek (22 marca):

W piątek organizatorzy zapraszają na imprezę odbywającą się pod hasłem: Black Friday. Początek imprezy o godzinie 21. Na pierwszej sali tanecznej zagra dla Was Matt House i DJ Myros natomiast na trzeciej, pobawicie się przy muzyce Django i DJ Fine. Do godziny 22 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (23 marca):

Sobota w klubie Helium to impreza pod nazwą: Ibiza Calling. W ten dzień, impreza również startuje o godzinie 21. Do 22 wstęp jest za darmo. Gościem specjalnym będzie Matthew Hill, który w towarzystwie DJ Myrosa poprowadzi dla Was imprezę na pierwszej sali tanecznej. Na drugiej zagra dla Was Matt House, a na trzeciej Django i DJ Fine. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Rzut Beretem (Hempla 5)

Piątek (22 marca):

Piątek w klubie Rzut Beretem to impreza pod hasłem: Wiosna Ach to Ty! Rozpocznie się ona o godzinie 21. Tej nocy będzie się mogli bawić przy największych hitach i najpopularniejszych przebojach światowej muzyki, a zagrają je dla Was Dj Danny. Do godziny 22 wstęp za darmo.

Sobota (23 marca):

Sobota w Rzucie to impreza poświęcona muzyce lat 90. To również hasło tej imprezy. Start o godzinie 21. Największe hity z lat 90. zagra dla Was DJ Danny. Do 22 wejdziecie za darmo.

El Cubano (ul Hempla 5)

Piątek (22 marca):

W piątek czeka na Was impreza pod nazwą: Viernes La Gozadera. To impreza, na której królować będą przeboje muzyki latino. Początek imprezy o 21. Do godziny 22 wstęp bezpłatny.

Sobota (23 marca):

Tej nocy czeka na Was Havana Nights! Początek o 21. Podczas imprezy wystąpią specjalni goście – Javier Arellano i Tofifi. Do godziny 23:30 będziecie się bawić przy bachacie, salsie i kizombie. Naukę tańca i animacje poprowadzą tradycyjnie tancerze z Studio Tańca Bonito Joanny Dąbskiej. Do 22 wstęp free.

Klub Studencki Kazik (ul. Nadbystrzycka 40A)

Sobota (23 marca):

Tradycyjnie, jak co sobotę w Kaziku czeka na Was karaoke. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk i Sławomir – ci artyści na pewno przewinął się przez muzyczną top listę. Karaoke rozpocznie się o godzinie 20. Wstęp wolny.

Klub 30 (ul. Jasna 7)

Piątek (22 marca):

W piątek w klubie 30 odbędzie się impreza pod batutą zespołu Band30+. Hasło imprezy w tym klubie to Wiosna, wiosna wkoło. Po zespole Band30+ imprezę przejmie Alan White. Początek o godzinie 21. Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (23 marca):

Sobota w klubie30 to impreza One Night in Lublin. Początek o 21. Na scenie klubu30 usłyszymy Alana White, DJ Demanu, Yreka i DJ Huntera. Na sali vip zagra dla Was DJ Szela. Do godziny 22 za wstęp zapłacicie 10 złotych. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Silence Club (ul. Radziszewskiego 8)

Piątek (22 marca):

W klubie Silence w piątek odbędzie się karaoke z zespołem Voice Band. Start o godzinie 20. Czekają na Was liczne promocje na barze. Wstęp wolny.

Sobota (23 marca):

W sobotę w klubie Silence odbędzie się Polskie Wesele. Poprowadzi je zespół Artist. Później imprezę przejmie DJ Młodziak. Impreza, chodź klubowa, odzwierciedla prawdziwe wesele. Jest tort, szampan, szwedzki stół i para młoda. To wszystko odbędzie się pod przewodnictwem zespołu, który zagra na żywo. Osoby z listy Facebooka do godziny 22 wchodzą za darmo. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Niedziela (24 marca):

W niedzielę w klubie Silence odbędą się dwie imprezy. Pierwsza to Lublin Game Spot. Tematem przewodnim wydarzenia będzie Wargaming, o którym porozmawiają z Wami Konrad Lisek i Dariuszem Nowacki z kanału Od Gracza – Dla Graczy oraz Redakcja rykoszet.info. Rozegrany również zostanie turniej Tekkena 7.

Przedstawiamy program tej imprezy:

12:00 – START
14:00 – Otwarte spotkanie z redakcją Rykoszet.info oraz ekipą kanału Od Gracza – Dla Graczy – “Wargaming w pigułce”
15:00 – 17:00 – turnieju sztuk walki w Tekkena 7 (16 slotów)
15:30 – Wschodnia Twierdza – organizator Lubelskiego Spotkania przy Kominku zaprasza na konkurs “Przeżyj Przygodę!”
18:00 – zakończenie spotkania

Dla wszystkich dostępna będzie również strefa konsol, gier planszowych, strefa komputerowa jak i konkursy z nagrodami ze znajomości wiedzy o świecie gier produkcji Wargamingu.

Wstęp wolny.

Drugą imprezą jaka odbędzie się tego dnia będzie Disco Ponad Wszystko. Start imprezy o godzinie 21. Imprezę poprowadzi DJ Młodziak. Tej nocy czekają na Was również liczne promocje na barze. Osoby z listy Facebooka do godziny 23 wchodzą za darmo. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)

Piątek (22 marca):

Podczas piątkowej imprezy zagra dla Was Ane, Einar, Jot i Mayro. Początek imprezy o godzinie 22. Do godziny 23 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (23 marca):

W sobotę czeka na Was impreza pod hasłem: Miłość, miłość, miłość! Początek o godzinie 22. Na drugiej sali tanecznej czekać na Was będzie urban beats Szabek. Imprezę poprowadzi również DJ Kiano, który zagra muzykę r’n’b,pop, house, indie dance oraz klasyki i nowości z lat 90’s i roku 2019. Imprezą odbywającą się równolegle w klubie jest Kozienaliowy Befor. Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Paragraf 14 (Langiewicza 12)

Piątek (22 marca):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Paragrafie. Start o godzinie 20. Jak na każdym karaoke nie zabraknie polskich jak i światowych hitów muzycznych. „Jolka, Jolka”, „Cykady na Cykladach” , „Miłość w Zakopanym” czy „Przez twe oczy zielone” – to tylko niektóre z nich jakie będziecie mieć okazję wspólnie zaśpiewać. Wstęp jest bezpłatny.

Shot bar U-Boot (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek (22 marca):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Shot bar U-Boot. Start o godzinie 20:30. Na uczestników karaoke czekają największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki. Każdy może wybrać swój własny utwór jaki chce zaśpiewać. W tym miejscu karaoke prowadzą sami uczestnicy wydarzenia. Wstęp bezpłatny.

Klub Graffiti (Al. Piłsudskiego 13)

Piątek (22 marca):

W piątek czekać na Was będzie koncert Zeusa. Początek koncertu o godzinie 20. Zeus, właściwie Kamil Rutkowski to polski raper i producent muzyczny. Jest członkiem grupy muzycznej Pierwszy Milion. Wraz z zespołem nagrał dwie płyty: Pierwszy Mixtape z 2006 roku oraz Deep Cover Mixtape wydany rok później. Bilety w przedsprzedaży dostaniecie w cenie 30 złotych. W dniu koncertu kupicie je za 40 złotych.

Sobota (23 marca):

W sobotę w Graffiti zagra happysad. Początek koncertu o godzinie 18. Happysad to polski zespół wykonujący muzykę rockową założony w Skarżysku – Kamiennej. Nazwa happysad uformowała się dopiero w 2002 roku, kiedy wybrane zostało także logo grupy i nagrane zostało pierwsze demo z materiałem, który później znalazł się na płycie Wszystko jedno. Bilety znajdziecie w cenie 60 i 70 złotych. Przy zakupie biletu i wstępie na koncerty zespołu happysad nie ma ograniczeń wiekowych, jednak osoby poniżej szesnastego roku życia powinny przebywać pod opieką osoby dorosłej.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments