W naszym mieście nie brakuje imprez w klubach. Sprawdziliśmy, gdzie są najlepsze imprezy i co oferują kluby na piątek (8 lutego), sobotę (9 lutego) i niedzielę (10 lutego).

Helium Club (ul. Hempla 5)

Piątek (8 lutego):

W piątek organizatorzy zapraszają na imprezę odbywającą się pod hasłem: Słodkie 4-te Urodziny Helium – CandyLand. To kolejna rocznica działalności klubu. Początek imprezy o godzinie 21.

Do godziny 22 do klubu wejdziecie za darmo.

Sobota (9 lutego):

Sobota w klubie Helium to drugi dzień urodzinowego szaleństwa. W ten dzień, impreza również startuje o godzinie 21. Do 22 wstęp jest za darmo.

Tej nocy otwarte są dwie trzy sale taneczne. Na pierwszej, za DJ-ką czekać na Was będzie Jacob, Dj Dźwięk i Slimmy Noise. Na drugiej imprezę rozkręci Dj Myors zaś na trzeciej DJANGO i Roberto Rizzle.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Rzut Beretem (Hempla 5)

Piątek (8 lutego):

W piątek w Rzucie możecie wziąć udział w imprezie pod hasłem: Po robocie nie gadamy o robocie. Start o godzinie 21. Do 22 wejdziecie za darmo.

Tej nocy bawić będzie się mogli przy największych hitach lat 70,80,90’s i najpopularniejszych przebojach polskiej muzyki.

Sobota (9 lutego):

Sobota w klubie Rzut Beretem również upłynie pod znakiem polskiej muzyki. Przez całą noc możecie się bawić przy klasykach z lat 70, 80, 90 i 2000.

Początek o godzinie 21. Do 22 wejdziecie za darmo.

El Cubano (ul Hempla 5)

Piątek (8 lutego):

W piątek czeka na Was impreza pod nazwą: Baile Sucio. To piątkowy cykl, podczas którego możecie się bawić przy największych hitach muzyki latino.

Początek imprezy o 21. Do godziny 22 wstęp bezpłatny.

Sobota (9 lutego):

Tej nocy czeka na Was Havana Nights. To impreza przy przebojach muzyki kubańskiej. Do godziny 23:30 grana będzie grana głównie salsa, bachata i kizomba.

Początek o 21. Do 22 wstęp free.

Imprezę poprowadzi dla Was Alex Baxter, a naukę tańca i animacje poprowadzą tancerze z Studio Tańca Bonito Joanny Dąbskiej.

Klub Studencki Kazik (ul. Nadbystrzycka 40A)

Sobota (9 lutego):

Tradycyjnie, jak co sobotę w Kaziku czeka na Was karaoke. Maryla Rodowicz, Rihanna, Zenek Martyniuk i Sławomir – ci artyści na pewno przewinął się przez muzyczną top listę.

Karaoke rozpocznie się o godzinie 20.

Wstęp wolny.

Klub 30 (ul. Jasna 7)

Piątek (8 lutego):

W piątek w klubie 30 odbędzie się impreza zwiastująca nadchodzące Walentynki. BAND30+ zagra największe hity dla zakochanych z lat 70. i 80. Później imprezę przejmie DJ Dźwięk.

Początek o godzinie 21. Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Sobota (9 lutego):

W sobotę natomiast odbędzie się typowo walentynkowa impreza.

Muzykę lat 70. i 80. zagra dla Was DJ Yrek, największe hity Lenivy, Kreddy Fruger i Johnny Saxo, natomiast w strefie vip imprezę poprowadzi DJ Szela.

Początek o 21. Do 23 za wstęp zapłacicie 10 złotych.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Silence Club (ul. Radziszewskiego 8)

Piątek (8 lutego):

„Hej dziewczyno, spójrz na misia” – to hasło piątkowej imprezy w klubie Silence. Start o godzinie 21.

Impreza upłynie przy dźwiękach polskich hitów. Za konsolą stanie DJ Oli. Tej nocy w klubie czekają na Was również specjalne promocje na barze.

Osoby z listy Facebooka do klubu wchodzą całą noc za darmo. Ci nie zapisani za wstęp zapłacą 10 złotych.

Sobota (9 lutego):

W sobotę w klubie Silence ponownie zagości Polskie Wesele.

Impreza, chodź klubowa, odzwierciedla prawdziwe wesele. Jest tort, szampan, szwedzki stół i para młoda. To wszystko odbędzie się pod przewodnictwem orkiestry, która zagra na żywo.

Osoby z listy Facebooka do godziny 22 do klubu wejdą za darmo.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości

Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 19)

Piątek (8 lutego):

Podczas piątkowej imprezy wystąpi White 2115, czyli pierwsza gwiazda rocka w polskim hip-hopie. Początek koncertu o godzinie 18:30.

White, właściwie Sebastian Czekaj jest raperem i autorem tekstów. Jest on również członkiem zespołu 2115 Gang. Muzyk należy do wytwórni SBM Label. Współpracował z takimi wykonawcami jak Bedoes, Blacha, Żabson czy Białas.

Bilety na koncert znajdziecie w cenach 30 złotych (I pula), 35 złotych (II pula), 40 złotych (pula III) i 99 złotych (bilet vip). Bilet vip zapewnia: Możliwość udziału w próbie, spotkanie z artystą, podpisany plakat i pakiet wlepek SB Maffija.

Osoby, które ukończyły szesnasty rok życia muszą mieć przy sobie pisemną zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby, które nie ukończyły 16 lat wstęp tylko z rodzicem lub opiekunem prawnym.

Sobota (9 lutego):

W tym klubie, sobota również będzie koncertowa. Tego dnia wystąpi zespół Rasmentalism. Początek koncertu o godzinie 22.

Rasmentalism to polska grupa muzyczna wykonująca hip-hop. Powstała w 2006 roku w Lublinie z inicjatywy rapera Rasa i producenta muzycznego Menta. Koncertowy skład zespołu współtworzy ponadto Marek “DJ Tort” Wieremiejewicz. Zespół zadebiutował na początku 2008 roku nielegalem zatytułowanym: Dobra muzyka, ładne życie.

Osoby z listy Facebooka do godziny 23 wchodzą za darmo. Wstęp powyżej 21 roku życia.

Klub zastrzega sobie prawo do selekcji gości.

Paragraf 14 (Langiewicza 12)

Piątek (8 lutego):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Paragrafie. Start o godzinie 20.

Jak na każdym karaoke nie zabraknie polskich jak i światowych hitów muzycznych. „Jolka, Jolka”, „Cykady na Cykladach” , „Miłość w Zakopanym” czy „Przez twe oczy zielone” – to tylko niektóre z nich jakie będziecie mieć okazję wspólnie zaśpiewać.

Wstęp jest bezpłatny.

Shot bar U-Boot (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek (8 lutego):

Organizatorzy tej imprezy zapraszają na piątkowe karaoke w Shot bar U-Boot. Start o godzinie 20:30.

Na uczestników karaoke czekają największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki. Każdy może wybrać swój własny utwór jaki chce zaśpiewać. W tym miejscu karaoke prowadzą sami uczestnicy wydarzenia.

Wstęp bezpłatny.

Klub Noc (Krakowskie Przedmieście 40)

Piątek ( 8 lutego):

„Double Trouble – Podwajamy Zamówienia do półNOCY” – to hasło piątkowej imprezy. Początek o godzinie 22.

Imprezę poprowadzi dla Was Dj Tinne. Na barze natomiast czekają na Was specjalne promocje.

Do klubu do 23 wejdziecie za darmo.

Sobota (9 lutego):

W sobotę na Nocnej scenie pojawi się jeden z najbardziej charyzmatycznych live act-ów klubowych w Polsce – MJ.SAX. Za konsolą stanie DJ Grejtu. Początek o godzinie 22.

Impreza odbędzie się przy największych, karnawałowych przebojach muzycznych.

Do klubu do 23 wejdziecie za darmo.

Klub Graffiti

Piątek (8 lutego):

W piątek czekać na Was będzie impreza pod nazwą: Ruski Bal3t w Lublinie. Początek o godzinie 21.

Imprezę poprowadzą: Mełg, Mr. Mess i Palace.

Do godziny 22 za wstęp zapłacicie 15 złotych.

Sobota (9 lutego):

W sobotę możecie wziąć udział w imprezie pod hasłem: O Kurła! Janusz Party. Start o 21.

Tej nocy organizatorzy stawiają na totalny luz. Ubierzcie się w długie skarpety i adidasy – impreza ma na celu jak najwierniejsze odzwierciedlenie „Januszowego” stylu znanego z internetowych memów. Bawić się będziecie przy rytmach lat ’80., ’90 i współczesnych.

Za wstęp na tę imprezę zapłacicie 10 złotych.

Niedziela (10 lutego):

Niedziela w tym klubie będzie koncertowa. Wystąpi zespół Proletaryat. Początek koncertu o godzinie 19.

Proletaryat to zespół, który dla fanów i znawców rocka jest jednym z najważniejszych wykonawców w naszym kraju. Dzięki prostej gitarowej muzyce mocno osadzonej w tradycji punk rocka lat 70, oraz tekstom opisującym problemy z jakimi na co dzień borykają się szarzy, zwyczajni ludzie, grupa szybko zdobyła szerokie zaufanie punkowej i rockowej publiczności. Absolutna legenda polskiej sceny muzycznej poruszająca się od początku w estetyce crossover, łącząc perfekcyjnie punk, hard core i metal.

Bilety zdobędziecie w cenach 35 i 40 złotych. W dniu koncertu za bilet zapłacicie 45 złotych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments