Wielkimi krokami zbliżają się mikołajki. To dzień długo wyczekiwany szczególnie przez najmłodszych. Sprawdźcie, gdzie w Lublinie będziecie mogli spotkać Świętego Mikołaja.

Chcielibyście, żeby wasze pociechy poczuły się wyjątkowo i dostały prezent od długo wyczekiwanego świętego? Zobaczcie, gdzie będzie można go spotkać w najbliższych dniach i skorzystać z jego pomocy w obdarowaniu swoich maluchów wymarzonymi prezentami z okazji mikołajek.

VIVO! Lublin

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W VIVO! Lublin pojawiły się już świąteczne dekoracje, a w dniach 6-7 grudnia centrum handlowe odwiedzi Święty Mikołaj. Dzieci będą mogły zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie i porozmawiać o wyczekiwanym magicznym czasie w świątecznym domku, który zostanie przygotowany specjalnie na tę okazję.

Na najmłodszych czekać będą również słodkie upominki. W sobotę, 7 grudnia, pod czujnym okiem Świętego Mikołaja, maluchy będą miały możliwość spróbowania swoich sił w kulinarnych warsztatach dekorowania pierników i ciastek korzennych.

Centrum Handlowe Lublin PLAZA

Od 2 do 7 grudnia, w godzinach 11-19 przyjdźcie do krainy Playmobil w Centrum Handlowym Lublin Plaza, w którym czekać będzie wiele wspaniałych atrakcji. Z okazji mikołajek przygotowano tam specjalne wydarzenie dla dzieci. Na parterze centrum będą czekać na was m.in. ogromne figurki Playmobil, mini kino z odcinkami Playmobill, lot saniami Świętego Mikołaja w VR, strefa swobodnego budowania z zestawów Playmobil i wystawa wielkich dioram.

Galeria OLIMP

Zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie ze Świętym Mikołajem i odbierzcie upominek. W piątek, 6 grudnia, czeka na was słodka pracownia Świętego Mikołaja, animacje, zabawy i konkursy, a także mikołajkowe karaoke.

6 grudnia w godz. 11-19 Mikołaj będzie rozdawał w Galerii Olimp prezenty. Święty z pomocą rodziców będzie mógł dzieciom wręczyć prezenty według upodobań waszych maluchów. Asystentki Mikołaja będą zbierać od rodziców prezenty, które następnie będą podawać Świętemu Mikołajowi. On wręczy je dzieciom i tym samym rodzice znów uratują dobre imię Mikołaja.

Tego dnia czeka na was:

• Słodka pracownia Świętego Mikołaja – własnoręcznie przyozdobione pierniki będą najpyszniejszą ze świątecznych przekąsek lub… najpiękniejszą świąteczną dekoracją.
• Świąteczne warsztaty – tworzenie brokatowych slime’ów, bombek przestrzennych, lodowych magnesów z masy solnej, bałwanków.
• Kraina Świętego Mikołaja – spotkanie ze Świętym Mikołajem, wydrukowane pamiątkowe zdjęcia i upominki
• Animacje, zabawy i konkursy dla dzieci – rzut śnieżkami do celu, konkurs na najpiękniejszą bombkę wykonaną dla Lubelskiego Hospicjum im. „Małego Księcia”
• Bicie rekordu na najdłuższy łańcuch na choinkę
• Mikołajkowe karaoke

SKENDE

Święty Mikołaj pojawi się też w SKENDE, żeby spotkać się z dziećmi, tymi małymi i dużymi. W piątek, 6 grudnia, spotkacie się ze Świętym od godziny 14 do 19, a w sobotę, 7 grudnia, od godz. 10 do 18. Wśród atrakcji znalazły się wspólne zdjęcia z Mikołajem, mikołajkowy tor przeszkód i mikołajkowe kolorowanki.

FABRYKA FANTAZJI

W piątek między godziną 17 a 19 będziecie mogli spotkać Prawdziwego Świętego Mikołaja w klubokawiarni Fabryka Fantazji na ul. Onyksowej 19. Spotkanie z Mikołajem poprzedzone będzie zabawami ze śnieżynkowymi animatorkami. Dzieci będą mogły pomalować buzie, rozwiązać zagadki o świętym mikołaju. Organizatorzy przewidzieli upominek dla każdego dziecka i pamiątkowe zdjęcie.

DZIELNICA STARE MIASTO „Poznajmy się”

Strefy gier, wystawy, pokazy i spotkania. Już w piątek, 6 grudnia, rusza weekend atrakcji w Dzielnicy Stare Miasto. Organizatorzy przygotowali mnóstwo zajęć i pogadanek dla dzieci, na których przez zabawę dowiecie się wiele ciekawych i potrzebnych rzeczy.

Atrakcją tego dnia będą „Mikołajki Starego Miasta”, czyli quiz z nagrodami, którego gościem specjalnym będzie Święty Mikołaj! Spotkacie się z nim w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego Filia nr 21 od godz. 16 do 18.

PROGRAM

ORSZAK ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Już w piątek 6 grudnia, ruszają atrakcje związane z tegorocznym Orszakiem Świętego Mikołaja. Ostatniego dnia, 8 grudnia, na wszystkich uczestników czeka moc atrakcji. Każdy członek Orszaku otrzyma prezent. Organizatorzy zapraszają do wspólnej zabawy w przebieranie się za Świętego Mikołaja, ponieważ będzie bity kolejny rekord Mikołajów w czerwonych czapkach na ulicach Lublina.

O godz. 14.15 na rynku Głównym Starego Miasta pojawi się św. Mikołaj, który poprowadzi kolorowy orszak z uczestnikami w mikołajowych czapkach. Dodatkową atrakcją będzie przejażdżka saniami Mikołaja!

PROGRAM

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments