Będą koncerty lubelskich muzyków, sportowe emocje, a także wystawy, które zainteresują szczególnie tę najmłodszą publiczność. Sprawdźcie, na co warto się wybrać i co zobaczyć od piątku (15 października) do niedzieli (17 października).

Gwiezdne wojny w CSK

Przez cały weekend, w Centrum Spotkania Kultur możecie zobaczyć kosmiczną wystawę z pojazdami i statkami ze świata „Gwiezdnych Wojen”. Kolekcja będzie liczyć ponad 30 eksponatów, własnoręcznie wykonanych modeli i postaci z Uniwersum „Gwiezdnych Wojen”.

W CSK możemy zobaczyć, między innymi gigantyczny Sokół Millennium, czterometrowy Nebulon, majestatyczny Star Destroyer, pustynną Barka Jabby, wahadłowiec Kylo Rena, czy maszyny kroczące AT-AT. Nie zabraknie okazji, by stanąć twarzą w twarz z mistrzem Yodą, handlarzem Watto, Droidem bojowym B1 oraz astromechem R5-D4. Bilety do nabycia w kasie CSK.

Teatr Muzyczny w Lublinie

Teatr Muzyczny zaprasza na koncert „W duecie z Muzycznym”. Bilety możecie nabyć w kasie teatru.

Repertuar

Sobota (16 października), godz. 18:00 – Koncert: „W duecie z Muzycznym”

Niedziela (17 października), godz. 17:00 – Koncert: „W duecie z Muzycznym”

MKS Fun Floor

W sobotę (16 października) i w niedzielę (17 października) w Hali Globus piłkarki ręczne MKS FunFloor Perła Lublin powalczą o fazę grupową Ligi Europejskiej EHF. Na przeciw naszym zawodniczkom stanie chorwacki ZRK Bjelovar. Początek obu spotkań o godzinie 16. Bilety możecie nabyć na stronie ticketik.pl.

Otwarcie Icemanii

W sobotę (16 października) rusza sezon na Icemanii. Za bilet weekendowy zapłacicie 18 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Icemania jest czynna od godziny 12 do 21:15. Przerwy techniczne są zaplanowane od godziny 11:30 do 12:00, od 13:15 do 14:00, od 15:15 do 16:00, od 17:15 do 18:00 i od 19:15 do 20:00.

Lublin Blues Session

W sobotę (16 października) w Domu Kultury LSM zagrają lubelscy muzycy w ramach 11. edycji Lublin Blues Session. Na scenie zobaczymy Łukasza Jemiołę, Adama Bartosia, Wojtka Cugowskiego i zespół Teksasy. Początek o godzinie 18.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bilety możecie nabyć w cenie 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu na stronie eBilet.pl oraz stacjonarnie w Domu Kultury LSM od godziny 17.

Każdy uczestnik koncertu otrzyma gratis płytę „Lublin Blues Session 2011”, która została wydana podczas pierwszej edycji wydarzenia w 2011 roku. Płyta prezentuje utwory lubelskich zespołów i muzyków bluesowych.

Szczegółowy program znajdziecie tutaj

Budowlani Lublin

W niedzielę (17 października) na Arenie Lublin Budowlani zmierzą się z Arką Gdynią. Początek spotkania o godzinie 12:30. Bilety na spotkanie możecie nabyć na stronie ebielt.pl od 9 zł.

Targi Ślubne w CSK

W niedzielę (17 października) w Centrum Spotkania Kultur zorganizowane zostaną Targi Młodej Pary. Będzie to okazja do tego, by poznać ofertę ślubnych nowości, jak i poszukać inspiracji na ten najważniejszy dzień w życiu. Początek o godzinie 11.

Wstęp jest bezpłatny. Wejściówki możecie pobrać tutaj. Targi potrwają do godziny 16.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments