Fot. Materiały organizatora

Zdążyła podbić serca lublinian w lokalu przy Krakowskim Przedmieściu 55. Gościła wielu zabieganych przechodniów, pracowników okolicznych przedsiębiorstw i spacerowiczów
z Parku Saskiego, których częstowała domowymi wypiekami. Teraz przenosi się do centrum handlowego SKENDE. IKEA Po Sąsiedzku organizuje wielką czterodniową przeprowadzkę
z mieszkańcami miasta.

IKEA Po Sąsiedzku od razu stała się rozpoznawalnym punktem Krakowskiego Przedmieścia. Na otwarcie restauracji przybyły tłumy i od tej chwili cieszyła się zainteresowaniem. Od 1 lipca będziemy mogli ją odwiedzić w centrum handlowym IKEI przy al. Spółdzielczości Pracy.

– Nasza przeprowadzka, tak jak IKEA Po Sąsiedzku, będzie inna niż wszystkie. Wspólnie
z mieszkańcami Lublina udało nam się stworzyć niezwykłe miejsce, pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery, dlatego zależy nam na tym, aby w przeprowadzce wzięło udział jak najwięcej sympatyków tego miejsca – mówi Monika Kosińska, dyrektor sklepu IKEA w Lublinie.

Wielka przeprowadzka potrwa cztery dni. W jej trakcie odbywać się będzie wyjadanie
z lodówek, konkursy z nagrodami, warsztaty, koncerty oraz spektakle dla dzieci. Ostatni dzień upłynie pod znakiem zabaw na świeżym powietrzu, już na terenie centrum handlowego SKENDE. Tu powstaną strefy wypoczynku i zabaw pod chmurką.

PROGRAM

28 czerwca – Wyjadamy z lodówek

Pierwszy dzień przeprowadzki to wyjadanie zapasów z lodówek i szafek lokalu. W godz. 14:00-19:00 odbędą się także warsztaty zdrowego odżywiania pt. „ZJEDZMY COŚ”.

29 czerwca – Dzień Sąsiada

Ten moment przenosin zarezerwowany jest na konkursy dla pełnoletnich. Wygrać można będzie meble i akcesoria marki IKEA, ale warunkiem jest znajomość lokalu Po Sąsiedzku
oraz rodzinnego miasta twórców IKEI. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

30 czerwca – Impreza Po Sąsiedzku

Tego dnia o 10:30 rozpocznie się spektakl dla dzieci pt. „Kot w butach. Tańcobajki dla najmłodszych”. Dla nieco starszej widowni przygotowano pokaz filmu „Poznajcie Herolda”. Odbędzie się także występ zespołu IKEA Family Band (12.00) i grupy improwizacji teatralnej „Poławiacze Pereł” (14.30). Natomiast o 17.30 zagrają i zaśpiewają dla uczestników lubelscy artyści: zespół Klucze oraz Łukasz Jemioła.

1 lipca – Zapraszamy Po Sąsiedzku

To pierwszy dzień w nowym miejscu. Uczestnicy przeprowadzki spotkają się już na terenie SKENDE Shopping, by zagrać w planszówki, wziąć udział w warsztatach, obejrzeć seans filmowy i napić się dobrej kawy. Tego dnia będzie można pobawić się na świeżym powietrzu.

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments