W najbliższy weekend (27-28 kwietnia) w Lublinie odbędzie się jedna z największych imprez foodtruckowych. Na Wielką Szamę zjadą food trucki z całej Polski, które proponują przekąski z najróżniejszych zakątków świata.

Imprezy foodtruckowe to świetna okazja do spróbowania apetycznych dań przygotowywanych na oczach klienta. Nic dziwnego, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem smakoszy. W tym roku po raz pierwszy do Lublina zawitają organizatorzy Wielkiej Szamy – festiwalu, który w innych polskich miastach gromadzi tłumy.

Przez dwa dni w naszym mieście gościć będą food trucki oferujące kuchnie z całego świata: nie zabraknie charakterystycznych burgerów, zapiekanek, specjałów kuchni meksykańskiej, węgierskiej, arabskiej, indyjskiej, wietnamskiej. Znajdą tu coś dla siebie także wegetarianie i weganie.

Wydarzeniu towarzyszyć będą dodatkowe atrakcje: zawody kulinarne, gra terenowa, strefa gier i zabaw z animatorem dla dzieci i muzyka w strefie chillout.

Festiwal Wielka Szama rozpocznie się w Targach Lublin w sobotę o godz. 12:00 i potrwa do 21:00. W niedzielę foodtrucki czekać będą na gości od 12:00-20:00. Wstęp wolny.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments