W niedzielę (24 kwietnia) W Dzielnicowym Domu Kultur Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów odbędzie się wymiana roślin. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Fundacji Epicrates.

Podczas wymiany będzie można kupić, wymienić, ale też sprzedać roślinę. Organizatorzy zapraszają też twórców makram, kwietników i doniczek. To za ile będziecie sprzedawać roślinę jest waszą indywidualną sprawą.

Dodatkowo będzie przygotowany stół adopcyjny. W tym miejscu możecie porzucić Wasze rośliny z którymi sobie nie radzicie, oddać szczepki, których nie wymienicie bądź sprzedacie lub nadwyżki. Z tego miejsca można za darmo przygarnąć roślinkę.

Cały dochód z wydarzenia trafi do puszki Fundacji Epicrates. Epicrates to pierwszy w Polsce ośrodek rehabilitacji i opieki nad bezdomnymi zwierzętami egzotycznymi, będący niezwykłym dziełem Lubelskiego Schroniska dla Zwierząt.

DDK SM Czechów chętnie przyjmie również na własny użytek zaszczepki różnych roślin. Pracownicy instytucji chcą zazielenić swoje korytarze różnymi roślinami, by stworzyć niepowtarzalny klimat DDK.

Program

Godz. 10:00 – Rozpoczęcie wymiany

Godz. 10.30 – Warsztaty: Podłoże do naszych roślin czyli co to ten bigos ?! (bezpłatne)

Godz. 11.00 – Bezpłatne warsztaty wyplatania makramowych kwietników

Godz. 12.00 – Ukorzenianie roślin doniczkowych (bezpłatne)

Godz. 13.00 – Bezpłatne warsztaty wyplatania makramowych kwietników

Godz. 13.30 – Podłoże do naszych roślin czyli co to ten bigos ?!” (bezpłatne)

Godz. 14:00 – Ukorzenianie roślin doniczkowych (bezpłatne) DOSTĘPNE WOLNE MIEJSCA

Godz. 15:00 – Zakończenie wymiany

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments