Pokonają symboliczny dystans 421 metrów – już w niedzielę (12 maja) na stadionie Lekkoatletycznym w Lublinie odbędzie się Wielki Bieg Rodzinny. Start o godzinie 10:40. Zapisy do 8 maja.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do tych najbardziej zaawansowanych biegaczy. Wziąć w nim udział mogą całe rodziny i dzieci. Trasa biegu będzie poprowadzona po bieżni stadionu lekkoatletycznego, dlatego poziom jej trudności jest dostosowany do każdego zawodnika niezależnie od wieku.

Warunkiem udziału w zawodach jest wypełnienie karty zgłoszeniowej. Możecie to zrobić drogą elektroniczną lub w biurze zawodów, które będzie się mieścić na stadionie lekkoatletycznym i będzie dostępne w piątek (10 maja) od 12 do 18, w sobotę (11 maja) od 11 do 21 oraz w niedzielę w dniu zawodów od godziny 7 do 10.

Zapisy na bieg trwają do środy (8 maja) poprzez formularz internetowy dostępny na stronie internetowej organizatora. Jeśli nie macie możliwości zapisania się na bieg poprzez stronę możecie to zrobić do godziny 10 w dniu zawodów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments