W piątek (31 stycznia) w ACK UMCS „Chatce Żaka” o godzinie 19 zobaczymy wyjątkowy spektakl Teatru „Bohema”. „Więzi Rodzinne”, bo taki tytuł nosi spektakl, opowiada historię o rodzinie pełnej wad. Początek wydarzenia o godzinie 19.

“Więzi rodzinne” opowiedzą o rodzinie Nowaków i problemach, z jakimi zmaga się współczesne społeczeństwo: alkoholizm, przemoc domowa, mitomania, narkomania, fonoholizm. W całej historii znajdzie się też miejsce dla seniora rodu – dziadka Stasia.

Spektakl został wyreżyserowany przez Patryka Grzegorczyka. Za scenariusz odpowiada Karolina Sabczewa, Patryk Grzegorczyk, Patrycja Aleksandra Szura, Sylwia Niedźwiedź i Magdalena Ryń. Scenariusz inspirowany jest twórczością Sławomira Mrożka i Charlesa Dickensa.

W spektaklu wystąpi między innymi Łukasz Bliźniewski, Małgorzata Borysiuk, Dorota Domagała, Patryk Grzegorczyk, Kacper Janik, Julia Jasińska, Marta Koperska, Sebastian Lesisz, Patryk Mazurek, Maria Mazurkiewicz, Sylwia Niedźwiedź, Daniel Obroślak, Piotr Pinkos, Anita Róg, Magdalena Ryń, Karolina Sabczewa, Patrycja Szura i Paulina Wiącek.

Przed i po spektaklu studenci będą również mogli wspomóc podopiecznych Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie, w którym wybuchł pożar w nocy z 30 na 31 sierpnia. Wstęp wolny.

Fot. Materiały archiwalne Teatru

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments