Ze względu na obecną sytuację epidemiczną budynek Centrum Spotkania Kultur jest zamknięty do odwołania. Tym samym wydarzenia, które miały gościć w jego murach zostały przeniesione na późniejsze miesiące bądź odwołane. CSK wychodzi jednak z propozycją wirtualnych wydarzeń dla dorosłych i najmłodszych.

W nadchodzący weekend będzie można między innymi wirtualnie zwiedzić wystawę „Kształ Iluzji. Obraz w scenografii filmowej. Sobańska &Sławiński.

CSK rozpoczyna również nowy projekt pracowni Laboratorium Zabawy. Będzie to cykl wirtualnych zabaw w ramach akcji #zostańwdomu. Animatorzy pokażą propozycje gier towarzyskich, w które będzie można zaangażować wszystkich domowników.

We wszystkie gry jednak najlepiej grać w minimum dwie osoby. Jako pierwszą zabawę CSK przedstawia układanie piramidy z kubków na czas. Musicie mieć przygotowane dwa zestawy po 21 kubków plastikowych bądź papierowych. Zawodnicy rywalizują ze sobą w myśl zasady, kto pierwszy ten lepszy. Ustawiają piramidę zaczynając od 6 kubków na najniższym poziomie. Zwycięzcą zostanie ta osoba, która jako pierwsza ustawi, a następnie złoży piramidę z kubków.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments