W niedzielę (30 maja) w Akademickim Centrum Kultury i Mediów UMCS Chatka Żaka wystąpi Wojtek Cugowski i Bartek Jończyk. Koncert odbędzie się z udziałem publiczności i rozpocznie się o godzinie 20.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Dnia Dziecka, który przypada na poniedziałek (1 czerwca). Muzycy zabiorą was na gitarowy spektakl, pełen dobrych i mocnych dźwięków. Wojtek Cugowski, to lubelski wokalista, multiinstrumentalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer, producent muzyczny. Na scenie gra od połowy lat 90.

Niebawem do rąk słuchaczy trafi nowa płyta Wojtka, którą zapowiada singiel „Nie czekaj na znak”. Klip miał premierę w listopadzie minionego roku. W nagraniu utworu wziął udział również Bartek Jończyk – gitarzysta, który na stałe współpracuje z Wojtkiem, ale również z Patrykiem Kumórem i zespołem Azyl P. Jako muzyk sesyjny występuje między innymi z Patrycją Markowską oraz z wieloma innymi artystami polskiej sceny muzycznej.

Podczas wizyty w Chatce Żaka wytrawni gitarzyści, połączą siły w niezwykłym duecie. Koncert na wokal i dwie gitary, zadowoli fanów dobrego rocka, wysmakowanych riffów i mocnych muzycznych, klasyków.

Na widowni Chatki Żaka może zasiąść jednocześnie 130 miejsc. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak konieczna jest rezerwacja miejsc. Link do formularza zgłoszeniowego znajdziecie tutaj

Przed wejściem na salę widowiskową każdy uczestnik będzie musiał wypełnić ankietę covidową, dlatego też organizatorzy proszą, aby pojawić się na miejscu wydarzenia o godzinie 19:35.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments