W niedzielę (30 maja) Motor Lublin zmierzy się na domowym torze z Fogo Unią Leszno. Spotkanie odbędzie się w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi i rozpocznie się o godzinie 19:15. Wiemy, kiedy rusza sprzedaż biletów i jak będzie można je zdobyć.

Sprzedaż biletów na 7. domowe spotkanie lubelskich Koziołków rozpocznie się w piątek (28 maja) o godzinie 20:00 i będzie odbywała się wyłącznie na stronie internetowej www.eventim.pl.

W sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne w cenie 50 zł oraz bilety na Trybunę Główną w cenie 100 zł, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. Kibice posiadający karnety na Trybunę Główną, jako jedyni będą mogli zakupić bilet na tę trybunę wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Trybuna Główna”. Nie będą oni jednak mieli możliwości wyboru biletu na inny sektor. Pozostali kibice posiadający karnety będą mogli kupić bilet na każdy sektor poza Trybuną Główną wybierając specjalną promocję „Przedsprzedaż – Sektory A,B,C”.

Aby wziąć udział w przedsprzedaży należy wejść na wydarzenie, a następnie wpisać numer karnetu znajdujący się pod kodem QR oraz sektor, rząd i miejsce jako jeden ciąg cyfr, na przykład: karnet na sektor A1, rząd 1, miejsce 1 o numerze 123456789 będzie miał kod 123456789A111. Każdy karnet będzie upoważniał do zakupu jednego biletu natomiast w ramach procesu zakupowego będzie można zakupić maksymalnie dwa bilety w jednym zamówieniu. Bilety na to spotkanie będą personalizowanie i nie będzie możliwości zmiany danych dlatego należy zabrać ze sobą karnet oraz dokument potwierdzający tożsamość.

W związku z epidemią na stadionie są jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: niepelnosprawni@eventim.pl celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments