Monika Kowalczyk z zespołem zagra w piątek (8 maja) w studiu koncertowym im. Budki Suflera w Radiu Lublin. Młoda artystka wykona autorskie utwory, lecz nie zabraknie również tych do tańca. Początek koncertu o godzinie 19.

Koncert odbędzie się w formie online, a transmisji będziecie mogli posłuchać na profilu facebookowym Radia Lublin, na antenie oraz na kanale YouTube.

Wszyscy się ucieszyliśmy na informację, że zagramy. Ten długi brak koncertów daje się we znaki. Myślę, że warto posłuchać, a przy niektórych utworach będzie można nawet tańczyć. Postaramy się wnieść trochę radości do naszego dzisiejszego kwarantannowego świata – podkreśla Monika Kowalczyk. – Artyści w kwarantannie czasami czują się niepotrzebni, więc jeśli czujecie inaczej, pokażcie to i bądźcie z nami w piątek – zachęca wokalistka.

Monika Kowalczyk to pochodząca z Lublina młoda wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz aktorka. Jest laureatką między innymi ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali muzycznych. Od 2015 roku komponuje i koncertuje w całej Polsce. Wystąpiła między innymi na Slot Art Festival w Lubiążu, kilkakrotnie w Muzycznym Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, w Łodzi, Krakowie, Gdyni czy na Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym.

Artystka wystąpi z zespołem w składzie: Mikołaj Kołodziejczyk (gitara elektryczna, ukulele, syntezatory), Arkadiusz Borzęcki (gitara basowa, instrumenty klawiszowe), Daniel Rutkowski (perkusja) oraz Magdalena Kuraś, Anna Basak (chórki).

Fot. Dominika Polonis/Archiwum

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments