Już w najbliższy weekend czekają nas kolejne emocje towarzyszące wyścigom aut do tysiąca złotych. Czternasta edycja zawodów organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Wrak Race jest ostatnią na torze zlokalizowanym na byłbym poligonie wojskowym na Majdanku. Wkrótce tor przestanie istnieć.

Początek zabawy rozpocznie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 10 – Zapraszamy całe rodziny z dziećmi, dziadkami i rodzeństwem, mechaników samochodowych, fanów motoryzacji i wszystkich innych, którzy chcą zobaczyć totalną demolkę samochodów – wyjaśnia Łukasz Walczyński z Polskiego Stowarzyszenia Wrak Race.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, zadaniem kierowców jest przejechanie jak największej liczby okrążeń po wymagającym, nieutwardzonym torze. Organizatorzy dopuszczają jedynie auta, których wartość nie przekracza tysiąca złotych. W każdej rundzie startuje kilku kierowców na raz dlatego w trakcie całej imprezy nie brakuje spektakularnych kraks czy dachowań.

Organizatorzy zaplanowali również pokazy straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Klubowicze z Lubelskiego Klubu Fiata 126p zaprezentują swoje auta. Będą także dmuchańce i atrakcje dla najmłodszych, w tym samochodziki elektryczne. – Po raz kolejny pomagamy Monice i Milenie, które chorują na bardzo rzadką, genetyczną chorobę dlatego prosimy o przynoszenie plastikowych zakrętek – dodaje Łukasz Walczyński.

Wstęp jest darmowy. Impreza potrwa dwa dni.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments