W niedzielę (3 października) w Akademii Kreatywności przy ul. Zamojskiej w Lublinie będzie można wziąć udział w kolejnej wymianie roślin. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10 w Akademii Kreatywności.

Podczas wydarzenia pojawią się również wolontariusze Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt – Sekcja Krasnystaw, którzy będą zbierać pieniądze, sprzedawać roślinki, makramy i doniczki. Cały dochód trafi do puszki fundacji. Ale to nie wszystko, bo w Akademii będzie stworzone specjalne miejsce, w którym będziecie mogli zostawić jedzenie dla kotów i psów lub obroże, zabawki, podkłady higieniczne, legowiska, miski oraz żwirek.

Podczas wymiany będzie można zarówno wymieniać się roślinami, doniczkami i makaramami, a także je sprzedawać i oddawać za darmo.

Każdy kto będzie chciał sprzedawać większą ilość roślin, makram, doniczek i będzie potrzebował stolika proszony jest o wpłatę 5 zł. Osoby z makramami proszone są o zabranie swoich wieszaków. Podczas wymiany będzie dostępny również stał adopcyjny. Stół to miejsce, w którym możecie porzucić niechciane rośliny, by ktoś dał im nowy dom.

Organizatorzy proszą, aby przynosić tylko karmy określonych firm. Są to: Butchers, Kitty (czarna), Maxi natural, Smilla, Animonda, Bozita, Feringa, Mac’s, Dolina noteci, Gussto, Rocco, Lukullus, Rafi (z buldogiem).

Na wydarzenie wstęp jest wolny.

Fot. Dominika Polonis/Archwium

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments