Wymiana ubrań w Galerii Labirynt

0
266

Ubrania nie mają płci – piszą organizatorzy Wymiany ubrań w swoich mediach społecznościowych. Wydarzenie zaplanowane zostało na sobotę (6 sierpnia) w Galerii Labirynt. Początek wydarzenia o godzinie 12:00.

Każda osoba, która chce wziąć udział w wydarzeniu przynosząc swoje ubrania powinna wypełnić formularz, który znajdziecie tutaj. Na odpowiedzi organizatorzy czekają do piątku (5 sierpnia) do godziny 20:00. Nawet jeśli chcesz przynieść jedną czy dwie rzeczy musisz wypełnić formularz.

Ważne jest, aby przyniesione przez was rzeczy były czyste i w dobrym stanie. Każda osoba, która przyniesie ubranie może wymienić je z kimś na inne, oddać chętnej osobie za darmo lub za drobną opłatą (max. 5 zł za jedną rzecz)

By wziąć udział w wydarzeniu nie musisz przynosić swoich rzeczy, możesz tylko przyjść i wziąć od kogoś coś co Ci się spodoba. Jeśli przyniesiesz rzeczy na wymianę, ale nie będziesz mógł być podczas całego wydarzenia możesz je zostawić i zgłosić się na sam koniec, bo rzeczy będą pilnowane.

Jeśli po wymianie zostaną rzeczy, których koniecznie nie będziesz chciała zabrać ze sobą, możesz zostawić je w Piwnicy Galerii Labirynt na specjalnym wieszaku, który do końca wydarzenia będzie służył cały czas do wymiany.

Podczas eventu będzie czekała na was strefa gastro i napoje bezalkoholowe.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments