XXV Karnawałowy Bal Młodych w Lublinie

0
543

Kilkaset par zatańczy w sobotę (2 marca) na XXV Karnawałowym Balu Młodych KSM. Wydarzenie odbędzie się w hali im. Zdzisława Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Początek o godzinie 20.

Bal rozpocznie się oficjalnym polonezem. W tym roku motywem przewodnim będą „Oskary Dobra”. Organizatorzy podkreślają, że szczególny nacisk będzie kładziony na pomoc drugiemu człowiekowi.

Impreza jest skierowana przede wszystkim do tych, którzy działają we wspólnotach katolickich takich jak harcerstwa czy KSM-y, ale i do młodzieży chcącej spędzić ostatnie dni karnawału na wspólnej zabawie. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia zostaną nagrodzone osoby, które swoją postawą pokazują, że są gotowe, by podjąć pracę w wolontariacie.

Na wydarzeniu obowiązują eleganckie stroje, sukienki, smokiningi i garnitury. Impreza odbywa się bez alkoholu.

Bilety możecie nabyć w cenie 25 złotych (I pula), 35 złotych (II pula), 45 złotych (III pula) i 50 złotych (w dniu imprezy). Bilety dostępne są w biurze Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży przy ul. Filaretów 7 w Lublinie. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 14 do 18.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments