Już w niedzielę, 3 marca, Waldemar Malicki przyjedzie do Lublina ze swoim programem „Klasyka po bandzie”. Czeka nas wieczór pełen żartów. Pianista poprowadzi show pełne pozytywnej energii i pięknych melodii.

Wirtuoz w towarzystwie wyjątkowych solistów: Anity Rywalskiej, Małgorzaty Krzyżanowicz i Marcina Pomykały zaprezentuje największe hity Pucciniego, Bramsa, Verdi’ego i Bezeta. Każdy zagrany na scenie Filharmonii Lubelskiej utwór okraszony będzie zaskakującym współczesnym wykonaniem.

Eleganckie utwory z dużą dawką humoru to pełen temperamentu koncert, który rozbawi nawet największych melomanów. Muzyczne skecze, dowcipy polityczne, obyczajowe i światopoglądowe trafnie skomentują naszą współczesność oczarowując każdego z nas.

– Ta absolutnie nowa forma artystyczna, wypełniona mnóstwem oczyszczającego śmiechu, to gwarancja inteligentnej rozrywki i przyjemnej odskoczni od codzienności. Nie może tam Państwa zabraknąć! – zapewniają organizatorzy.

Występy odbędą się o dwóch porach. W niedzielę Waldemara Malickiego zobaczymy zarówno o godzinie 16, jak i 19. Bilety kosztują od 80 zł.

Jeżeli jeszcze nie kupiliście wejściówek na komediowe show, to śledźcie uważnie nasz profil na Facebook’u. Szykujemy dla was konkurs. Do wygrania bilet dla dwóch osób.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments