„Nie wrócą te lata…” – to hasło koncertu jubileuszowego z okazji 15-lecia Chóru Akademos z Międzynarodowych Szkół Paderewski. Wydarzenie odbędzie się w sobotę (4 czerwca) o godzinie 18:30 w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Wyjątkowy koncert Chóru Akademos High School, będzie okazją do usłyszenia repertuaru wykonanego w Carnegie Hall oraz dorobku chóralnego z ostatnich 5 lat. Chór wykona również przeboje muzyki rozrywkowej z lat 60., 70. i 80. wzbogacone autorską choreografią.

Na scenie zobaczymy artystów z czterech chórów Międzynarodowych Szkół Paderewski, Piotra Selima (gościnnie) z Lubelskiej Federacji Bardów, a także dyrygent Elżbietę Niczyporuk. Bilety możecie nabyć w cenie od 40 do 60 zł.

Chór Akademos High School, jako jeden z trzech w historii polskiej chóralistyki, wystąpił na słynnej scenie w Carnegie Hall w Nowym Jorku, zdobywając Złoty Dyplom na „New York Sounds of Spring Festival 2022”. Ten światowej rangi sukces potwierdził wysoki poziom artystyczny chóru, który jest wizytówką zarówno Międzynarodowych Szkół Paderewski, jak również Lublina i Polski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments