Z Lublina do Londynu (przewodnik)

0
756

Porównując ofertę lubelskiego lotniska do chociażby tego w Krakowie, widać ogromną niesprawiedliwość w wyborze kierunków. Ale szukając podróżniczych okazji można z Lublina polecieć wprost do Londynu, który też jest na literkę L.

Do stolicy Wielkiej Brytanii jest raptem 1.794 km. Samochodem podróż zajmie Wam ponad 20 godzin, po co się męczyć, skoro alternatywnie wybierając samolot po zaledwie 2,5 godziny, będziecie wcinać ciastka i zagryzać chipsami z octem.

Z powrotem
Następny

Z jakim przewoźnikiem lecieć?

Z racji tego, że lubuję się w tanim podróżowaniu korzystam z usług tanich przewoźników. Tak się dobrze składa, że z Lublina lata Ryanair. O 10.20 polskiego czasu wsiadacie w samolot, by o 11.55 czasu miejscowego być na angielskim lotnisku London-Stansted.

Co się tyczy ceny biletów można upolować niezłe kąski oscylujące w okolicy 100 zł w dwie strony, jednak przed majówką, czy Bożym Ciałem, cena biletu tam i z powrotem może zamknąć się nawet przy 800 zł w górę. DROGO! Jeżeli nie zależy Wam na konkretnym terminie, warto z wyprzedzeniem monitować wszelkie promocje w tym kierunku, inaczej sporo przepłacicie.

Z powrotem
Następny
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments