Z Lublina do Mediolanu. Natalia Moskal powraca z nowym singlem (wideo)

0
406

Pochodząca z Lublina artystka, Natalia Moskal powraca z włoskim singlem Sole Ad Est, w którym na nowo odkrywa własną artystyczną tożsamość. Po kilku latach wcielania się w ikoniczne postaci, takie jak Sophia Loren czy Kazimiera Iłłakowiczówna, artystka wraca do autorskiej twórczości będącej intymnym wyrazem jej doświadczeń i emocji.

Najnowsza piosenka Natalii Moskal, która na co dzień mieszka i tworzy w Mediolanie, jest już dostępna we wszystkich serwisach streamingowych, a teledysk już teraz obejrzycie w serwisie YouTube.

Utwór Sole Ad Est to nostalgiczna ballada, która opowiada o utracie bliskiej osoby. Subtelny wokal Natalii Moskal łączy się z wyrazistą elektroniczną aranżacją tworząc melancholijny nastrój wyrażający niemożliwość powrotu do tego, co utracone i zachowane jedynie w ulotnym wspomnieniu.

– Piosenka opowiada o bólu związanym ze stratą kogoś, kogo się kocha, bez możliwości odzyskania tej osoby i o bezsilności z tym związanej. Komponując i pisząc tekst myślałam o konkretnej osobie, ale sądzę, że ten utwór jest niezwykle uniwersalny – mówi piosenkarka.

Natalia Moskal nie tylko śpiewa, ale jest również autorką tekstu, który na język włoski przełożyła wspólnie z Paolą Condeo. Artystka, która na co dzień mieszka w Mediolanie, kontynuuje swoją twórczość w tym języku po niezwykle ciepłym przyjęciu jej poprzedniej płyty There is a star przez publiczność z Italii. Jej piosenki cieszą się popularnością we włoskich stacjach radiowych, a sama artystka nie raz była gościnią najważniejszych mediów opowiadając o swojej fascynacji kulturą Włoch, z której nieustająco czerpie inspirację do własnej twórczości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments