W ślad za Urszulą poszli inni artyści, którzy w związku z epidemią koronawirusa musieli odwołać swoje koncerty. W ramach akcji #zostańwdomu będziemy mogli usłyszeć polskich artystów z różnorodnych dziedzin muzycznych. Dotychczas koncert online zagrała już Ewa Farna, Janek Traczyk, Krzysztof Zalewski czy Łydka Grubasa.

Mery Spolsky

W środę (1 kwietnia) usłyszymy Mery Spolsky. Artystka koncert rozpocznie o godzinie 18. Mery Spolsky to młoda wokalistka i autorka tekstów. W twórczości najważniejsza jest dla niej słowa szczerość. Na co dzień wykonuje elektro-techno.

Koncertu możecie posłuchać tutaj

Andrzej Piaseczny

W koncercie Andrzeja Piasecznego będziecie mogli wziąć udział w środę (1 kwietnia). Wydarzenie zorganizowane zostanie pod hasłem Kulturalna Strefa Live i rozpocznie się o godzinie 18.

Andrzej Piaseczny należy do czołówki polskich wokalistów i autorów tekstów specjalizujących się w szeroko pojętej muzyce pop. Początkowo grał z zespołem Mafia, z którym stworzył między innymi hit „Imię Deszczu”.

Koncertu będziecie mogli posłuchać tutaj 

Marek Andrzejewski

W czwartek (2 kwietnia) koncert online zagra lubelski artysta Marek Andrzejewski. Początek o godzinie 20. Andrzejewski jest wokalistą i gitarzystą, który na co dzień współpracuje z piwnicą artystyczną jaką jest Lubelska Federacja Bardów.

Na koncercie usłyszymy repertuar z najnowszej solowej płyty artysty pod nazwą „Hasztagi”.

Koncertu możecie posłuchać tutaj

Karaś/Rogucki

W piątek (3 kwietnia) usłyszmy Piotra Roguckiego i Kubę Karasia. Początek wydarzenia o godzinie 18.

Artyści tworzą duet, który na rynku muzycznym pojawił się po zawieszeniu działalności zespołu Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, natomiast Piotr Rogucki zajmuje się tekstami.

Koncertu możecie posłuchać tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments