W najbliższą sobotę (16 marca) na Arenie Lublin odbędzie się mecz IV grupy III ligi pomiędzy Motorem Lublin a Avią Świdnik. Przy okazji prowadzona będzie zbiórka artykułów, które przekazane zostaną Stowarzyszeniu Opieki nad Zwierzętami „Lubelski Animals”. Zbiórka organizowana jest razem ze Stowarzyszeniem Kibiców Motoru Lublin i projektem Kibice Razem Motor Lublin. Przy każdym wejściu na Arenę Lublin, przy kołowrotach prowadzących na sektory F, H, I oraz przy wejściu VIP, ustawione zostaną stoiska, na których wolontariusze przyjmować będą:

Przy każdym wejściu na stadion (przy kołowrotach prowadzących na sektory F, H, I oraz przy wejściu VIP) ustawione zostaną stoiska, na których wolontariusze przyjmować będą:

– mokrą karmę dla psów i kotów;

– podkłady higieniczne;

– starą pościel, ręczniki, koce;

– inne artykuły dla zwierząt.

To już kolejna edycja zbiórki dla Lubelskiego Animalsa, podczas poprzedniej zbiórki udało się zebrać 315 kg karmy dla podopiecznych stowarzyszenia, mnóstwo kocyków, kołder, podkładów oraz zabawek dla zwierzaków. Osoby, które nie przyniosły darów, chętnie wrzucały datki do puszki kwestorskiej, dzięki czemu uzbierano 812,12 zł. Serdecznie zachęcamy do udziału w zbiórce!

Bilety na mecz oraz karnety na rundę wiosenną można kupić:

– online na stronie https://bilety.motorlublin.eu/;

– w Lombardach Amsterdam przy ul. Lwowskiej 6D i Placu Dworcowym 4 – całodobowo;

– w siedzibie klubu na Arenie Lublin – codziennie w dni robocze w godz. 9:30-16:30 oraz w piątek 15.03 w godz. 9:30-18:30;

– w kasach biletowych Areny Lublin – tylko w dniu meczu od godz. 10:00.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments