W związku z zawieszeniem nauki stacjonarnej w szkołach oraz zajęć na uczelniach oraz pracę zdalną w wielu firmach, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że od czwartku (12 listopada) do odwołania będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

W dzień powszedni główne linie trolejbusowe i autobusowe będą jeździły co 20 minut (z wyjątkiem linii 151, 158 i 159). Zawieszone zostają również kursy linii nocnych takich jak N1, N2 i N3.

Zmianą będzie również to, że w soboty i dni świąteczne ulegną zmianie kursy linii nr 55 wydłużone do Świdnika. Korekta ma na celu dopasowanie rozkładu jazdy do godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy w szpitalu w Świdniku.

– Rozkład jazdy dostosowujemy do aktualnej sytuacji, który ma zapewnić podstawowe potrzeby komunikacyjne mieszkańców, w tym przede wszystkim zabezpieczyć dojazd i powrót do, z zakładów pracy, przy uwzględnieniu limitów wejść do pojazdu. Prosimy pasażerów o zapoznanie się z rozkładami jazdy przed skorzystaniem z komunikacji miejskiej – czytamy w komunikacie ZTM.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments