W środę (1 września) około godziny 20 na warszawskim Mokotowie policja zatrzymała 61-letnią Beatę P. (znaną oficjalnie jako Beata K.), która prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o znaną wokalistkę z Lublina, liderkę zespołu Bajm.

– Potwierdzam, że wczoraj (1 września) około godziny 20 na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Batorego w Warszawie podejmowano czynności wobec 61-letniej Beaty P. – informuje podkom. Robert Koniuszy, oficer prasowy komendanta rejonowego policji Warszawa II.

Policję powiadomił przypadkowy świadek zdarzenia. 26-latek ze swoją partnerką jechał za kobietą w BMW przez całą drogę od strony Piaseczna. – Zauważył on, że samochód jedzie zygzakiem, od krawężnika do krawężnika, co sugerowało, że kierowca może może być pod wpływem alkoholu. Dlatego zajechał mu drogę i dokonał zatrzymania – zaznacza.

Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. – W wydychanym powietrzu miała około 2 promili alkoholu. Za dwa dni ma zgłosić się na komisariat, gdzie usłyszy zarzuty z artykułu 178, za co może jej grozić do dwóch lat pozbawienia wolności – dodaje oficer prasowy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments