W sobotę (4 kwietnia) o godzinie 20 na platformie Player.pl Beata Kozidrak i inni polscy artyści zagrają koncert online dla lekarzy, pielęgniarek i innych pracowników służb medycznych. Wydarzenie online zorganizowane zostanie pod hasłem #koncertdlabohaterów.

– Chcę zaśpiewać dla lekarzy, pielęgniarek, salowych. Dla tych wszystkich wspaniałych ludzi, którzy narażają własne życie, żeby ratować NASZE… – pisze Beata Kozidrak na swoim Facebooku.

Artyści zaśpiewają ze swoich domów dla pracowników służb medycznych, którzy w swoich domach pozostać nie mogą. Ma to być forma podziękowania z ich strony za heroiczną pracę w szpitalach. Koncert będzie miał charakter transmisji na żywo.

Oprócz artystki z Lublina w koncercie weźmie udział między innymi Maryla Rodowicz, Sarsa, Patrycja Markowska, Kasia Stankiewicz, Enej i Roksana Węgiel. Wirtualny koncert poprowadzi Marcin Prokop.

Podczas koncertu odbędzie się także zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji TVN „Nie jesteś sam”, z której cały dochód zostanie przeznaczony na walkę z koronawirusem. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup środków ochrony indywidualnej dla służb medycznych i ratunkowych: kombinezonów, maseczek, gogli, przyłbic, rękawic, czepków – tak potrzebnych dzisiaj pracownikom ochrony zdrowia w Polsce.

Koncertu będziecie mogli posłuchać tutaj

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments