Zostań w domu z muzyką. Znana wokalistka Urszula zagra koncert online

0
799

Urszula, artystka pochodząca z Lublina, z powodu zagrożenia koronawirusem odwołała swoje dotychczasowe koncerty. Zdecydowała jednak, że dla swoich fanów zagra koncert akustyczny, w którym będzie można wziąć udział online w niedzielę (15 marca). Koncert odbędzie się pod hasłem: Zostań w domu z muzyką. Początek o godzinie 16.

– Kochani, z powodów ważnych nie możemy się spotkać na koncertach. Żeby jednak jak najszybciej zapobiec temu, należy swoją aktywność ograniczyć do minimum i ZOSTAĆ W DOMU. Bez tego sytuacja z Włoch, spotka i nas. Serdecznie zapraszamy Was na koncert akustyczny, a właściwie e- koncert. Zapewniam, że będzie to wyjątkowy koncert z wieloma niespodziankami! – na swoim Facebooku pisze Urszula. – Bądźmy razem z muzyką i zostańmy w domu.

Koncert odbędzie się w formie transmisji na żywo. Urszula chce pokazać, że artyści nie dadzą się sparaliżować koronawirusowi. Artystka zaznacza, że dużo mówi się o wsparciu dla ludzi i ograniczeniach, a o artystach się zapomina. Brak koncertów to brak źródła dochodów dla grupy muzyków. – Orkiestra schodzi ze sceny ostatnia – podkreśla artystka.

Również na swoim fanpage na Facebooku wokalistka prosi fanów, by proponowali utwory, które ma zaśpiewać. Zaznacza jednak, że chce, by były to piosenki, których na co dzień nie śpiewa na swoich koncertach.

Fot. Materiały Urszuli

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments