W piątek (20 maja) o godzinie 18:00 żużlowcy Motoru Lublin zmierzą się na wyjazdowym meczu z drużyną Arged Malesa TŻ Ostrowia. Sprawdziliśmy, gdzie będzie można obejrzeć spotkanie lubelskich Koziołków w ramach 6. rundy PGE Ekstraligi.

Klub Studencki Kazik

Mecz możecie zobaczyć między innymi w Klubie Studenckim Kazik przy ul. Nadbystrzyckiej. Na strefę kibica wstęp jest wolny jednak zainteresowanie kibiców lubelskim żużlem jest bardzo duże, dlatego możecie zarezerwować sobie stolik pod numerem telefonu: (81) 446 79 91.

Tifosi Sport Pub

Mecz możecie obejrzeć również w Tifosi Sport Pubie, przy ulicy Okopowej w Lublinie. Stolik możecie zarezerwować pod numerem telefonu: 81 472 16 16. W tym miejscu mecz można obejrzeć zarówno w lokalu, jak i w ogródku gastronomicznym, w którym znajdują się telewizory.

W tym miejscu po spotkaniu Motoru Lublin i TŻ Ostrowia będzie można zobaczyć zmagania Włókniarza Częstochowy z GKM Grudziądz. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:30.

Pub Czytelnia

Żużel będziemy mogli obejrzeć również w Pubie Czytelnia przy ul. Godebskiego 13 w Lublinie. Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem telefonu: 883 054 690.

Perła Sport Pub

Mecz Motoru będzie można obejrzeć również w Perła Sport Pub na Arenie Lublin. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu: 785 759 841. W Perła Sport Pub również będą transmitowane dwa spotkania.

Klub Astoria

Tradycyjnie transmisje z żużla można obejrzeć w Klubie Astoria przy al. Racławickich w Lublinie. Transmitowane będzie zarówno spotkanie lubelskich Koziołków, jak i zmagania drużyn z Grudziądza i Częstochowy. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu: 81 442 00 26.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments