W niedzielę (5 września) Motor Lublin rozegra w Gorzowie swój pierwszy mecz w fazie play-off. Z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów lubelskie Koziołki zmierzą się o godzinie 16:30. Podpowiadamy, gdzie można kibicować żużlowcom w Lublinie.

Klub Studencki Kazik

Mecz możecie zobaczyć między innymi w Klubie Studenckim Kazik przy ul. Nadbystrzyckiej. Na strefę kibica wstęp jest wolny jednak zainteresowanie kibiców lubelskim żużlem jest bardzo duże, dlatego możecie zarezerwować sobie stolik pod numerem telefonu: (81) 446 79 91.

Tifosi Sport Pub

Mecz możecie obejrzeć również w Tifosi Sport Pubie, przy ulicy Okopowej w Lublinie. Stolik możecie zarezerwować pod numerem telefonu: 81 472 16 16. W tym miejscu mecz można obejrzeć zarówno w lokalu, jak i w ogródku gastronomicznym, w którym znajdują się telewizory.

Pub Czytelnia

Żużel będziemy mogli obejrzeć również w Pubie Czytelnia przy ul. Godebskiego 13 w Lublinie. Rezerwacji miejsc można dokonać pod numerem telefonu: 883 054 690.

Grande Appetito

Mecz Koziołków możecie zobaczyć również w Grande Appetito przy al. Unii Lubelskiej 10 w Lublinie. Na kibiców żużlowych czekają tam specjalne zestawy kibica w promocyjnej cenie. Rezerwacji miejsc możecie dokonać pod numerem telefonu: (81) 503 27 98.

Klub Astoria 

Tradycyjnie transmisje z żużla można obejrzeć w Klubie Astoria przy al. Racławickich w Lublinie. Rezerwacji stolików można dokonać pod numerem telefonu: 81 442 00 26.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments