100. edycja Klubu Odpowiedzialnego Biznesu z wyjątkowym gościem

0
317

Łączą środowisko biznesowe już od blisko 9 lat. Dziś zapraszają na 100. edycję Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Już w najbliższą środę, 28 kwietnia, o godz. 18 firma Giełda Eventów zorganizuje spotkanie pt. „Dążenie do celu w biznesie”, na które będą zaproszeni wyjątkowi goście.

Podczas najbliższego wydarzenia Klubu Odpowiedzialnego Biznesu w formie online na platformie Zoom gościem specjalnym będzie Piotr Mosak, psycholog z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Gość licznych audycji radiowych i telewizyjnych. Gość i ekspert w programach, w tym: „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Sprawował opiekę psychologiczną na planie kilkunastu produkcji telewizyjnych.

PROGRAM SPOTKANIA online:

Poczekalnia on-line, networking w pokojach ZOOM , godz. 17:50 – 18:00

Przywitanie gości i część merytoryczna godz. 18:00- 19:15

Przedstawienie sylwetek Uczestników- przedstawienie się Członków i Gości

Wystąpienie Gościa Specjalnego- Piotr Mosak

Networking w pokojach ZOOM godz.19:15-19:30

Prezentacje Partnerów

Prezentacje Firm Członkowskich i Partnerów godz.: 19:30-20:30

Przywitanie nowych Klubowiczów

Prezentacje Partnerów edycji

Prezentacje Klubowiczów

Wspólne zdjęcie on-line

Networking w pokojach od godz. 20:30

Udział jest bezpłatny. Wymagane jest wypełnienie krótkiego formularza: https://klubodpowiedzialnegobiznesu.pl/produkt/udzial-w-spotkaniu-kob/

Giełda Eventów już od 2013 roku działa z myślą o integrowaniu środowiska przedsiębiorczego ze środowiskiem organizatorów wydarzeń. Na cotygodniowych spotkaniach pojawiają się przedstawiciele wiodących firm z regiony, jednostek samorządu terytorialnego, mediów, organizacji pozarządowych oraz lokalna społeczność. Zapraszani są cenieni prelegenci, którzy poruszają tematykę bliską przedsiębiorczości.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments