Designerskie mieszkanie w czasie studiów, a może inwestycja na lata? Dwunastopiętrowy dom studencki o nowoczesnej bryle i wysokim standardzie rośnie w północnej części Lublina. Przekonajmy się, na czym polega jego fenomen i unikalny charakter.

Wpisujący się w akademicki charakter miasta Zeus Apartments to odpowiedź na potrzeby młodych ludzi z Polski i całego świata, którzy wybrali studia w Lublinie. A jest ich aż 65 tysięcy. Warto podkreślić, że ta inwestycja to niezwykły apartamentowiec. To miejsce zaprojektowane z wyjątkową dbałością o potrzeby studentów.

Z myślą o młodych mieszkańcach, również tych z zagranicy, w budynku nie zabraknie wielojęzycznej obsługi, lokalów usługowych, podziemnego parkingu, na którym parkować będą nie tylko samochody, ale też rowery i hulajnogi. Wyjątkową atrakcją będzie również całoroczny taras widokowy na dachu budynku, z którego podziwiać można piękną panoramę miasta.

Olimp studenckich wygód

– Chcemy, żeby tu w okolicy powstał nowoczesny budynek o pięknej bryle, która nie tylko będzie funkcjonalna, ale też będzie ozdobą i wizytówką tego miejsca. Będzie oferował niewielkie, ale świetnie wyposażone apartamenty. Mieszkający tam młodzi ludzie będą mieli w sąsiadującej Galerii Olimp wszystko, czego potrzebują. Sklep spożywczy, lokale z odzieżą, różnorodną gastronomię i całodobowy McDonald’s z dobrą kawą oraz kręgielnię, bilard, całoroczny tor kartingowy, jedyne w Lublinie Multikino i siłownię – wylicza Grzegorz Dębiec, prezes spółki PHUT Transhurt Sp. z o. o., która zarządza inwestycją oraz sąsiadującym z nią centrum handlowym Galeria Olimp.

Przyszli lokatorzy będą mieli do wyboru 378 apartamentów i mini apartamentów. Wśród nich jedno- i dwupokojowe o powierzchni od 20 do 49 mkw. W każdym z nich zaprojektowano miejsce na aneks kuchenny oraz ergonomiczną łazienkę wyposażoną m.in. w pralkę. Dla poszukujących większej wygody i komfortu, w wybranych apartamentach dostępna będzie również klimatyzacja i obszerny balkon.

Mieszkańcy Domu Studenckiego Zeus Apartments

To świetne rozwiązanie dla osób, które rozpoczynając studia, zaczynają również swoją zawodową ścieżkę, a zarobionych pieniędzy nie chcą tracić na wieloletni wynajem. W tym domu studenckim lokal można bowiem wykupić na własność, by po zakończonych studiach wynająć go kolejnym lubelskim studentom.

Deweloper postarał się również, aby budynek spełniał potrzeby studentów zagranicznych, którzy często zderzają się z barierą językową. Ich liczba stanowi aż 10 procent wszystkich studentów w Lublinie. Dom Studencki Zeus Apartments gwarantuje bowiem wielojęzyczną obsługę, dzięki której zagraniczni studenci z łatwością zaaklimatyzują się w nowym kraju.

Mieszkania wykończone pod klucz. Wyjątkowy model biznesowy

Aby zachować spójność wizualną budynku oraz oszczędzić kupującym zmagań z adaptacją to deweloper odpowiada za wykończenie i aranżację lokali, jednocześnie udzielając na wszystko wieloletniej gwarancji. Przemyślany projekt zakłada bowiem wykonanie lokali mieszkalnych pod klucz i oddanie do użytku w jednym czasie – z kompletnym wystrojem, w nienagannym stanie, gotowe do zamieszkania oraz bez uciążliwych niedogodności remontowych.

Co ciekawe, gotowe moduły mieszkalne można obejrzeć już teraz. Nowatorska koncepcja dewelopera umożliwia obejrzenie dwóch wzorcowych apartamentów w biurze sprzedaży mieszczącym się w Galerii Olimp. Każdy zwiedzający może wejść „do środka” i na żywo zobaczyć rozkład pomieszczeń i jakość wykończenia powstającego tuż obok domu studenckiego.

Na pół roku przed oddaniem budynku do użytku, właściciele apartamentów będą również mogli podpisać umowę z operatorem domu studenckiego, który zajmie się poszukiwaniem i obsługą przyszłych najemców.

Innowacyjny dom studencki Zeus Apartments już wkrótce wpisze się w krajobraz Lublina. Planowane oddanie inwestycji do użytku nastąpi w drugim kwartale 2023 roku, natomiast już teraz można zapoznać się z ofertą sprzedaży na stronie www.zeusapartments.pl.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments