W Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbył się wernisaż wystawy prezentującej twórczość jednego z najciekawszych artystów współczesnych, Zdzisława Beksińskiego.

Na wystawie „Beksiński w Lublinie” zaprezentowanych zostało 50 obrazów. Zobaczyliśmy też fotografie, fotomontaże i grafiki komputerowe wraz z obszerną wystawą multimedialną „Beksiński Multimedia Exhibition – Human Condition”, która zabiera nas w klimatyczną podróż ukazującą przekrój jego twórczości.

Zwiedzanie

Wystawa dostępna będzie do 29 stycznia. Można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku od godziny 13.00 do 20.30. Ostatnie wejście jest możliwe najpóźniej o godzinie 19:00. W sobotę i w niedzielę wystawę można zwiedzić od godziny 11.00 do 20.30 (godzina 19.00 ostatnie wejście).

Wystawa niedostępna będzie dla zwiedzających 24 grudnia, 25 i 26 grudnia, a także 31 grudnia, 1 stycznia i 6 stycznia.

Bilety

Bilety od poniedziałku do piątku na wystawa obrazów + wystawę multimedialną kupimy w cenie 49 zł (bilet normalny) i 40 zł (bilet ulgowy). Za bilet weekendowy uprawniający do zwiedzenia wystawy obrazów i wystawy multimedialne zapłacicie 55 zł (normalny) i 45 (ulgowy).

Za bilet na wystawę malarstwa (od poniedziałku do niedzieli) zapłacimy 35 zł (bilet normalny) i 30 zł (bilet ulgowy). Bilet grupowy (powyżej 30 osób) kupimy w cenie 40 zł. Bilet na pokaz VR dostaniemy w cenie 10 zł (możliwość zakupu wyłącznie na miejscu).

Fot. Dominika Polonis

Wczytaj kolejne zdjęcia

Z powrotem
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments