Od poniedziałku (18 listopada) do niedzieli (24 listopada) dla młodych przedsiębiorców z Lubelszczyzny przygotowano mnóstwo ciekawych wydarzeń w ramach Światowego Tygodnia Przesiębiorczości.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji ŚTP jest „Biznes bez barier”. – Chcemy w ten sposób pokazać, że biznes jest dla każdego bez względu na ograniczenia związane z wiekiem, płcią, niepełnosprawnością, pochodzeniem, językiem, brakiem finansowania, czy barierami psychologicznymi. Przez cały tydzień będą odbywały się wydarzenia odwołujące się do tej idei i do przedsiębiorczości w ogóle – mówi Kaja Kudła, koordynator ŚTP na Lubelszczyźnie.

– Postanowiliśmy umożliwić młodym, zdolnym przedsiębiorcom z Rzeszowa, Lublina i Białegostoku rozwój pomysłów, które mogą zmienić świat. W inkubatorach mają dostęp do najnowszych technologii opracowanych m.in. przez firmę Samsung, dzięki którym rozwijają swoje idee bez ograniczeń – dodaje Magdalena Olborska, manager ds. odpowiedzialności społecznej w Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości jest organizowany od 2008 roku, w 170 krajach świata, zrzesza tysiące partnerów organizujących wydarzenia dla milionów uczestników. Polska jest jednym z liderów tego światowego ruchu. W 2018 roku w ŚTP włączyło się ponad 900 partnerów, którzy zorganizowali 1400 wydarzeń, w których wzięło udział 112 000 uczestników.

Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie lubelskim jest firma HugeTECH. Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem.

HARMONOGRAM

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Renata
2 lat temu

A gdzie jest program ?YB4jD